زیرنویس سریال 9-1-1: Lone Star - Season 3 (2022)

نام فارسی سریال : 9-1-1: ستاره تنها - فصل 3 (2022)

7.2
  • ژانر :   اکشن درام دلهره آور
  • کارگردان :   Ryan Murphy Tim Minear
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rob Lowe-  Ronen Rubinstein-  Sierra Aylina McClain

خلاصه فارسی

یک جبهه سرد غیرمنتظره در قطب شمال، طوفان یخی را به آستین و انواع شرایط اضطراری مرتبط با آب و هوا می آورد. در همین حال، اوون با عواقب بسته شدن 126 سروکار دارد، زیرا تامی، T.K. و جیلیان در شغل جدیدی مستقر می شوند و جاد و گریس برای تولد اولین نوزاد خود آماده می شوند.


خلاصه انگلیسی

An unexpected arctic cold front brings an ice storm to Austin and a variety of weather-related emergencies. Meanwhile, Owen deals with the fallout of the 126 closing, as Tommy, T.K. and Gillian settle into new employment, and Judd and Grace prepare for the birth of their first baby.


این سریال با نام تجاری 9-1-1: Lone Star - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Ryan Murphy,Tim Minear و بازیگرانی چون Rob Lowe,Ronen Rubinstein,Sierra Aylina McClain در ژانر اکشن,درام,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.