زیرنویس سریال 9-1-1: Lone Star - Season 3 (2022)

نام فارسی سریال : 9-1-1: ستاره تنها - فصل 3 (2022)

7.2
  • ژانر :   اکشن درام دلهره آور
  • کارگردان :   Ryan Murphy Tim Minear
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rob Lowe-  Ronen Rubinstein-  Sierra Aylina McClain

خلاصه فارسی

یک جبهه سرد غیرمنتظره در قطب شمال، طوفان یخی را به آستین و انواع شرایط اضطراری مرتبط با آب و هوا می آورد. در همین حال، اوون با عواقب بسته شدن 126 سروکار دارد، زیرا تامی، T.K. و جیلیان در شغل جدیدی مستقر می شوند و جاد و گریس برای تولد اولین نوزاد خود آماده می شوند.


خلاصه انگلیسی

An unexpected arctic cold front brings an ice storm to Austin and a variety of weather-related emergencies. Meanwhile, Owen deals with the fallout of the 126 closing, as Tommy, T.K. and Gillian settle into new employment, and Judd and Grace prepare for the birth of their first baby.


این سریال با نام تجاری 9-1-1: Lone Star - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Ryan Murphy,Tim Minear و بازیگرانی چون Rob Lowe,Ronen Rubinstein,Sierra Aylina McClain در ژانر اکشن,درام,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.