زیرنویس فیلم Young and Dangerous 2 (1996)

نام فارسی فیلم : جوان و خطرناک 2 (1996)

6.7
  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   Andrew Lau
  • سال انتشار :   1996
  • محصول کشور :   Hong Kong
  • بازیگران :   Ekin Cheng-  Jordan Chan-  Chingmy Yau

خلاصه فارسی

داستان در Young and Dangerous 2 در دو بخش روایت می شود: قسمت اول بر مرغ و تبعید او در تایوان است که در فیلم اول از آن گذشت. نیمه دوم به انجمن هانگ هینگ می پردازد که تلاش می کنند با سه تایوانی چیکن به نام «سان لوئن» متحد شوند. شخصیت "Banana" (جری لام) در حلقه هو نام استخدام می شود. در همان زمان، انتخاباتی برای به دست آوردن موقعیت رهبری شعبه Causeway Bay با چان هو نام به عنوان نامزد اصلی آن در جریان است تا زمانی که رقابتی بین او و یکی دیگر از اعضای هونگ هینگ، «تای فی» (آنتونی ونگ) درگرفت.


خلاصه انگلیسی

The story in Young and Dangerous 2 is told in two parts: the first focuses on Chicken and his exile in Taiwan skipped over in the first film. The second half deals with the Hung Hing Society trying to ally with Chicken's Taiwanese triad 'San Luen.' The character 'Banana' (Jerry Lam) is recruited into Ho Nam's circle. At the same time, an election to obtain the branch leadership status of Causeway Bay is underway, with Chan Ho Nam as its prime candidate, until a rivalry breaks out between him and another Hung Hing member, 'Tai Fei' (Anthony Wong).


این فیلم با نام تجاری Young and Dangerous 2 محصول کشور Hong Kong است.به کارگردانی Andrew Lau و بازیگرانی چون Ekin Cheng,Jordan Chan,Chingmy Yau در ژانر اکشن, در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.