زیرنویس فیلم Yellow Flowers on the Green Grass (2015)

نام فارسی فیلم : گلهای زرد روی چمن سبز (2015)

7.4
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Victor Vũ
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   Vietnam
  • بازیگران :   Thinh Vinh-  Khang Trong-  Lam Thanh My

خلاصه فارسی

داستان بلوغ در حومه ویتنام در اواخر دهه 1980 اتفاق میافتد و از نگاه پسری 12 ساله به نام تیو روایت میشود. تیو و برادر کوچکترش توونگ به اشتراک می گذارند و همه چیز را با هم انجام می دهند. روزهای آنها مانند یک سفر عجیب و غریب و خنده دار پر از معصومیت، شگفتی، سردرگمی و ماجراهای کنجکاو است. توونگ اعتماد برادر بزرگترش را بت می داند و دائماً برای تأیید او تلاش می کند. اما در واقع، «اعتماد بیش از حد» تیو برای جبران ناامنی های شدید او است. تیو دائماً به برادر کوچکترش حسادت میکند، وقتی صحبت از نمرات، استعداد و محبت دختر همسایه، مون میشود. این منجر به یک عمل خشونت آمیز می شود که توونگ را فلج و در بستر می گذارد. تیو در کنار آمدن با وجدان خود تلاش می کند تا خود را نجات دهد و معنای واقعی برادری را کشف کند.


خلاصه انگلیسی

A coming of age story set in the Vietnamese countryside during the late 1980s, as told through the eyes of a 12 year old boy named Thieu. Thieu and his younger brother Tuong share and do everything together. Their days unfold like a whimsical and comical journey filled with innocence, wonder, confusion and curious adventures. Tuong idolizes his older brother’s confidence and constantly strives for his approval. But in fact, Thieu’s “over-confidence” is to compensate for his overwhelming insecurities. Thieu is constantly jealous of his younger brother when it comes to grades, talent and affection from the girl next door, Moon. This leads to an act of violence which leaves Tuong paralyzed and bedridden. In coming to terms with his own conscience, Thieu attempts to redeem himself and discovers the true meaning of brotherhood.


این فیلم با نام تجاری Yellow Flowers on the Green Grass محصول کشور Vietnam است.به کارگردانی Victor Vũ و بازیگرانی چون Thinh Vinh,Khang Trong,Lam Thanh My در ژانر درام در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.