زیرنویس فیلم Yellow Flowers on the Green Grass (2015)

نام فارسی فیلم : گلهای زرد روی چمن سبز (2015)

7.4
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Victor Vũ
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   Vietnam
  • بازیگران :   Thinh Vinh-  Khang Trong-  Lam Thanh My

خلاصه فارسی

داستان بلوغ در حومه ویتنام در اواخر دهه 1980 اتفاق میافتد و از نگاه پسری 12 ساله به نام تیو روایت میشود. تیو و برادر کوچکترش توونگ به اشتراک می گذارند و همه چیز را با هم انجام می دهند. روزهای آنها مانند یک سفر عجیب و غریب و خنده دار پر از معصومیت، شگفتی، سردرگمی و ماجراهای کنجکاو است. توونگ اعتماد برادر بزرگترش را بت می داند و دائماً برای تأیید او تلاش می کند. اما در واقع، «اعتماد بیش از حد» تیو برای جبران ناامنی های شدید او است. تیو دائماً به برادر کوچکترش حسادت میکند، وقتی صحبت از نمرات، استعداد و محبت دختر همسایه، مون میشود. این منجر به یک عمل خشونت آمیز می شود که توونگ را فلج و در بستر می گذارد. تیو در کنار آمدن با وجدان خود تلاش می کند تا خود را نجات دهد و معنای واقعی برادری را کشف کند.


خلاصه انگلیسی

A coming of age story set in the Vietnamese countryside during the late 1980s, as told through the eyes of a 12 year old boy named Thieu. Thieu and his younger brother Tuong share and do everything together. Their days unfold like a whimsical and comical journey filled with innocence, wonder, confusion and curious adventures. Tuong idolizes his older brother’s confidence and constantly strives for his approval. But in fact, Thieu’s “over-confidence” is to compensate for his overwhelming insecurities. Thieu is constantly jealous of his younger brother when it comes to grades, talent and affection from the girl next door, Moon. This leads to an act of violence which leaves Tuong paralyzed and bedridden. In coming to terms with his own conscience, Thieu attempts to redeem himself and discovers the true meaning of brotherhood.


این فیلم با نام تجاری Yellow Flowers on the Green Grass محصول کشور Vietnam است.به کارگردانی Victor Vũ و بازیگرانی چون Thinh Vinh,Khang Trong,Lam Thanh My در ژانر درام در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Zone of Interest

7.5   - IMDB

فرمانده آشویتس، رودولف هوس، و همسرش هدویگ، تلاش می کنند تا در خانه و باغی در کنار اردوگاه، زندگی رویایی را برای خانواده خود بسازند.