زیرنویس فیلم When a City Rises (2021)

نام فارسی فیلم : وقتی یک شهر برمی خیزد (2021)

6.6
  • ژانر :   مستند
  • کارگردان :   Han Yan Yuen Cathy Chu
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Hong Kong United Kingdom
  • بازیگران :   -

خلاصه فارسی

در پشت ماسکهای ضد گاز جنبش دموکراسی هنگکنگ، فعالان اغلب بسیار جوان به اندازه جوانان سایر نقاط جهان متنوع هستند. اما آنها خواستار دموکراسی و آزادی مشترک هستند. آنها اراده و شهامت مبارزه را دارند - و می توانند ببینند که اوضاع در مسیر اشتباهی در شهر جزیره ای کوچک پیش می رود که رسماً تحت چین خودمختاری دارد اما اکنون کنترل خود را سفت کرده و خواستار کنار گذاشتن «مشکل سازان» است. ساکت شده در میان اعتراضات خشونت آمیز، با یک دانشجوی 21 ساله، یک زوج نوجوان و یک پدر جدید آشنا می شویم.


خلاصه انگلیسی

Behind the gas masks of Hong Kong’s democracy movement, the often very young activists are just as diverse as the youths of the rest of the world. But they share a demand for democracy and freedom. They have the will and the courage to fight – and they can see that things are going in the wrong direction in the small island city, which officially has autonomy under China but is now tightening its grip and demanding that ‘troublemakers’ be put away or silenced. Amid the violent protests, we meet a 21-year-old student, a teenage couple and a new father.


این فیلم با نام تجاری When a City Rises محصول کشور Hong Kong,United Kingdom است.به کارگردانی Han Yan Yuen,Cathy Chu و بازیگرانی چون - در ژانر مستند در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bitconned

6.5   - IMDB

در این مستند جنایت واقعی، سه مرد از بازار آزاد ارزهای دیجیتال برای کلاهبرداری میلیونها نفر از سرمایهگذاران سوء استفاده میکنند و از شیوههای زندگی تجملاتی سرمایهگذاری میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Greatest Night in Pop

7.9   - IMDB

در سال 1985، 46 آیکون موسیقی، از جمله لیونل ریچی، مایکل جکسون، بروس اسپرینگستین، سیندی لاپر، دایانا راس و استیوی واندر، گرد هم آمدند تا پر ستاره ترین جلسه ضبط تاریخ را برگزار کنند. این داستان ناگفته آهنگ پاپ افسانه ای جهانی "We Are the World" است - که تقریباً اتفاق نیفتاد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

7.2   - IMDB

نگاهی عمیق به فرآیند خلاقانه «جامعه برف» با حضور بازیگران، خدمه، کارگردان J.A. بایونا و حتی بازماندگان واقعی.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kevin James: Irregardless

5.7   - IMDB

کوین جیمز برداشتی خنده دار و بدون فیلتر در مورد والدین، ازدواج و پیر شدن ارائه می دهد. همانطور که فقط جیمز می تواند، او طیفی از موضوعات را پوشش می دهد، از انگیزه دادن به کودکان برای کنار گذاشتن بازی های ویدیویی خود، تا اینکه چرا به فناوری اعتماد ندارد، و چند تاتر تاتر که می تواند در دهانش جا کند!

زیر‌نویس فارسی فیلم Zuckerberg: King of the Metaverse

5.2   - IMDB

این مستند به بررسی سفر زاکربرگ از یک دانشجوی هاروارد تا بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک می پردازد. دو دهه پس از تاسیس فیس بوک، یک مستند بلند داستان درونی وقایعی را روایت می کند که زندگی و حرفه مارک زاکربرگ را شکل داده و تأثیری که بر زندگی مردم داشته است. زاکربرگ: پادشاه متاورس که از طریق شهادت چهرههای کلیدی و فیلمهای آرشیو گفته میشود به ظهور جوانترین میلیاردر جهان نگاه میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jacqueline Novak: Get on Your Knees

6.6   - IMDB

ژاکلین نواک، کمدین، مدیتیشن خندهدار و فلسفی در مورد بلوغ و قسمت خاصی از خود در این استندآپ ویژه صمیمی ارائه میکند.