زیرنویس فیلم When Everythings Gone (2021)

نام فارسی فیلم : وقتی همه چیز از بین رفته است (2021)

3.3
  • ژانر :   علمی تخیلی دلهره آور
  • کارگردان :   Jeff Stewart Alex Alessi
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   -
  • بازیگران :   Alex Emanuel-  Catherine Blades-  Alex Alessi

خلاصه فارسی

«وقتی همه چیز از بین می رود» یک درام پسا آخرالزمانی در مورد مردی به نام روری (الکس السی) است که با مخفی شدن در خلوت بیش از یک سال از یک طاعون ویرانگر جان سالم به در برده است تا اینکه با از دست دادن برادرش کریس (گابریل راش) به دام افتاد. ). این فیلم روری را دنبال می کند که او به دنیای بی ثمر و متروک می رود، جایی که با مردی به نام کاسپر (الکس امانوئل) و دخترش رزی (کاترین بلیدز) دوست می شود. آنها با هم با وحشت گذشته خود روبرو می شوند و سفری مهم را برای یافتن بازماندگان بیشتری آغاز می کنند و امیدی را که همگی به شدت به آن نیاز دارند را کشف می کنند. وقتی همه چیز از بین رفت، باید آینده ای را رقم زد.


خلاصه انگلیسی

'When Everything's Gone' is a post-apocalyptic drama about a man named Rory (Alex Alessi), who has survived a devastating plague by hiding out in solitude for over a year only to be haunted by the loss of his brother Chris (Gabriel Rush). The film follows Rory as he ventures out into the barren and desolate world where he befriends a man named Casper (Alex Emanuel) and his daughter, Rosie (Catherine Blades). Together, they confront the horrors of their pasts, and embark on an important journey to find more survivors and rediscover the hope they all desperately need to continue on. When everything's gone, a future must be forged.


این فیلم با نام تجاری When Everything's Gone محصول کشور - است.به کارگردانی Jeff Stewart,Alex Alessi و بازیگرانی چون Alex Emanuel,Catherine Blades,Alex Alessi در ژانر علمی تخیلی,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Woman with the Red Lipstick

5.2   - IMDB

لوسی و دوست پسرش که به دنبال چاشنی همه چیز هستند، برای اولین بار در یک بار با نام های جعلی و نقش آفرینی ملاقات می کنند. چند روز بعد، لوسی یک گزارش خبری در مورد یک پرونده افراد گمشده می بیند که قربانی همان نامی است که او استفاده کرده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Demise

8.6   - IMDB

کالب کاستیلو، منظره ساز لاتین تبار، زندگی دوگانه ای دارد. او با فیونا هرناندز، ستاره نوظهور مد، درگیر رابطهای شدید است، در حالی که همزمان به همسر زیبایش سلین اختصاص دارد. سلین بیش از هر چیز دیگری از کالیب فرزندی می خواهد. از آنجایی که صبر فیونا با وعده های کالب برای ترک همسرش کم می شود، سلین متوجه خیانت کالب می شود. آنها از هم می پاشند کالب و فیونا شروع به ایجاد یک زندگی جدید با هم می کنند، اما سلین وسواس زیادی پیدا می کند تا چیزهایی را که فکر می کند حقاً متعلق به اوست، از جمله برودی، پسر تازه متولد شده کالب، به دست آورد. به نظر می رسد که او فقط ممکن است موفق شود. اما درست زمانی که سلین فکر می کند به اهداف فریبنده خود رسیده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.