زیرنویس فیلم When Everythings Gone (2021)

نام فارسی فیلم : وقتی همه چیز از بین رفته است (2021)

3.3
  • ژانر :   علمی تخیلی دلهره آور
  • کارگردان :   Jeff Stewart Alex Alessi
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   -
  • بازیگران :   Alex Emanuel-  Catherine Blades-  Alex Alessi

خلاصه فارسی

«وقتی همه چیز از بین می رود» یک درام پسا آخرالزمانی در مورد مردی به نام روری (الکس السی) است که با مخفی شدن در خلوت بیش از یک سال از یک طاعون ویرانگر جان سالم به در برده است تا اینکه با از دست دادن برادرش کریس (گابریل راش) به دام افتاد. ). این فیلم روری را دنبال می کند که او به دنیای بی ثمر و متروک می رود، جایی که با مردی به نام کاسپر (الکس امانوئل) و دخترش رزی (کاترین بلیدز) دوست می شود. آنها با هم با وحشت گذشته خود روبرو می شوند و سفری مهم را برای یافتن بازماندگان بیشتری آغاز می کنند و امیدی را که همگی به شدت به آن نیاز دارند را کشف می کنند. وقتی همه چیز از بین رفت، باید آینده ای را رقم زد.


خلاصه انگلیسی

'When Everything's Gone' is a post-apocalyptic drama about a man named Rory (Alex Alessi), who has survived a devastating plague by hiding out in solitude for over a year only to be haunted by the loss of his brother Chris (Gabriel Rush). The film follows Rory as he ventures out into the barren and desolate world where he befriends a man named Casper (Alex Emanuel) and his daughter, Rosie (Catherine Blades). Together, they confront the horrors of their pasts, and embark on an important journey to find more survivors and rediscover the hope they all desperately need to continue on. When everything's gone, a future must be forged.


این فیلم با نام تجاری When Everything's Gone محصول کشور - است.به کارگردانی Jeff Stewart,Alex Alessi و بازیگرانی چون Alex Emanuel,Catherine Blades,Alex Alessi در ژانر علمی تخیلی,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rubikon

4.4   - IMDB

سرباز شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد پروژه جلبکی در ایستگاه فضایی روبیکن هستند که قرار است برای همیشه اکسیژن و غذا را برای بشریت تامین کند. اما ناگهان زمین در زیر آنها در مه قهوه ای و سمی ناپدید می شود و تمام تماس ها قطع می شود - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را راه اندازی کنند، پرواز برگشت را جرأت کنند و در نتیجه جان خود را به خطر بیندازند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Good Neighbor

6.2   - IMDB

یک عصر کابوسآمیز برای دیوید، روزنامهنگار سابق نیویورک تایمز، رخ میدهد، زمانی که او و همسایه عجیب و غریب جدیدش رابرت، به طور تصادفی به دختری که سوار دوچرخهاش شده بود، برخورد میکنند. دیوید هولزده و سرگردان به رابرت اجازه میدهد او را متقاعد کند که از صحنه فرار کند و دختر را رها کند تا از زندگیاش محافظت کند. رابرت هیچ پشیمانی نشان نمی دهد و به نام دوستی کارهای غیرقابل توصیفی برای محافظت از راز انجام می دهد. اکنون که پلیس به طور کامل در حال تعقیب قاتل است، همه چیز از کنترل خارج می شود، زمانی که روزنامه محلی دیوید او را برای پوشش داستانی که در آن او با خواهر دختر متوفی ونسا ملاقات می کند، می فرستد. علیرغم شرایط و تمایل عمیق او برای یافتن قاتل خواهرش، این دو بلافاصله رابطه عاشقانهای برقرار میکنند، که دیوید را غافلگیر میکند و در عین حال رابرت را مجبور میکند تا اقداماتی وحشیانه برای حفظ دوست جدیدش انجام دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Crawlspace

4.6   - IMDB

پس از مشاهده یک قتل وحشیانه در یک کابین، مردی در یک فضای خزنده پنهان می شود در حالی که قاتلان برای یافتن ثروت پنهان در ملک جستجو می کنند. همانطور که آنها نزدیک تر می شوند، او باید تصمیم بگیرد که آیا فضای خزنده مقبره او خواهد بود یا میدان جنگ در مبارزه او برای بقا.