زیرنویس فیلم Warriors Two (1978)

نام فارسی فیلم : جنگجویان دو (1978)

7.2
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Sammo Hung
  • سال انتشار :   1978
  • محصول کشور :   Hong Kong
  • بازیگران :   Ka-Yan Leung-  Ho Wang-  Sammo Kam-Bo Hung

خلاصه فارسی

در تلاش برای نجات دهکدهاش از تسخیر وحشیها، وه تا حدی مورد ضرب و شتم قرار میگیرد و مادرش به طرز وحشیانهای به قتل میرسد. وه که مصمم به انتقام گرفتن است، هنر وینگ چون را می آموزد و وارد یک مسابقه با شرورهای بد می شود.


خلاصه انگلیسی

In an attempt to save his village from being taken over by brutes, Wah is beaten to a pulp and his mother brutally murdered. Determined to take revenge, Wah learns the art of Wing Chun and enters into a showdown with the nasty villains.


این فیلم با نام تجاری Warriors Two محصول کشور Hong Kong است.به کارگردانی Sammo Hung و بازیگرانی چون Ka-Yan Leung,Ho Wang,Sammo Kam-Bo Hung در ژانر اکشن,درام در سال 1978 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.