زیرنویس فیلم Vietnam, Texas (1990)

نام فارسی فیلم : ویتنام، تگزاس (1990)

4.4
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Robert Ginty
  • سال انتشار :   1990
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Robert Ginty-  Haing S. Ngor-  Kieu Chinh

خلاصه فارسی

یک کشیش (رابرت گینتی) متوجه می شود که او در طول سفر وظیفه خود در ویتنام پدر فرزندی شده است و مادر و فرزندش به هیوستون، تگزاس در محله های لیتل سایگون نقل مکان کرده اند. با جستجوی آنها، او همچنین تعصب گسترده ای را علیه مردم ویتنام، به ویژه در میان جامعه ماهیگیری که در تلاش هستند در آن کار کنند، می یابد. کشیش برای تصحیح اشتباهات، بیشتر از اقناع دوستانه و کشیشی، از مشت زدن استفاده می کند.


خلاصه انگلیسی

A priest (Robert Ginty) learns that he fathered a child during his tour of duty in Vietnam and that the mother and child has relocated to Houston, Texas in the Little Saigon quarters. Searching for them, he also finds massive prejudice against the Vietnamese people, particularly among the fishing community in which they are trying to work. Setting out to right the wrongs, the priest tends to use more fisticuffs than friendly, priestly persuasion.


این فیلم با نام تجاری Vietnam, Texas محصول کشور United States است.به کارگردانی Robert Ginty و بازیگرانی چون Robert Ginty,Haing S. Ngor,Kieu Chinh در ژانر اکشن,,درام در سال 1990 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.