زیرنویس فیلم Vietnam, Texas (1990)

نام فارسی فیلم : ویتنام، تگزاس (1990)

4.4
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Robert Ginty
  • سال انتشار :   1990
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Robert Ginty-  Haing S. Ngor-  Kieu Chinh

خلاصه فارسی

یک کشیش (رابرت گینتی) متوجه می شود که او در طول سفر وظیفه خود در ویتنام پدر فرزندی شده است و مادر و فرزندش به هیوستون، تگزاس در محله های لیتل سایگون نقل مکان کرده اند. با جستجوی آنها، او همچنین تعصب گسترده ای را علیه مردم ویتنام، به ویژه در میان جامعه ماهیگیری که در تلاش هستند در آن کار کنند، می یابد. کشیش برای تصحیح اشتباهات، بیشتر از اقناع دوستانه و کشیشی، از مشت زدن استفاده می کند.


خلاصه انگلیسی

A priest (Robert Ginty) learns that he fathered a child during his tour of duty in Vietnam and that the mother and child has relocated to Houston, Texas in the Little Saigon quarters. Searching for them, he also finds massive prejudice against the Vietnamese people, particularly among the fishing community in which they are trying to work. Setting out to right the wrongs, the priest tends to use more fisticuffs than friendly, priestly persuasion.


این فیلم با نام تجاری Vietnam, Texas محصول کشور United States است.به کارگردانی Robert Ginty و بازیگرانی چون Robert Ginty,Haing S. Ngor,Kieu Chinh در ژانر اکشن,,درام در سال 1990 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.