زیرنویس فیلم Two English Girls (1971)

نام فارسی فیلم : دو دختر انگلیسی (1971)

7.2
  • ژانر :   درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   François Truffaut
  • سال انتشار :   1971
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Jean-Pierre Léaud-  Kika Markham-  Stacey Tendeter

خلاصه فارسی

در آغاز قرن بیستم، کلود روک، یک جوان فرانسوی از طبقه متوسط ​​در پاریس، آن براون، یک زن جوان انگلیسی را ملاقات می کند. آنها با هم دوست می شوند و ان از او دعوت می کند تا تعطیلات را در خانه ای که با مادرش و خواهرش موریل زندگی می کند، که برای آنها کلود است، بگذراند. در این تعطیلات، کلود، آن و موریل بسیار به هم نزدیک می شوند و او به تدریج عاشق موریل می شود. اما هر دو خانواده قبل از اینکه با ازدواج موافقت کنند، یک سال جدایی را بدون هیچ تماسی اعلام کردند. بنابراین کلود به پاریس برمی گردد، زمانی که روابط عاشقانه زیادی دارد قبل از ارسال نامه پایانی به موریل...


خلاصه انگلیسی

At the beginning of the 20th century, Claude Roc, a young middle-class Frenchman meets in Paris Ann Brown, a young Englishwoman. They become friends and Ann invites him to spend holidays at the house where she lives with her mother and her sister Muriel, for whom she intends Claude. During these holidays, Claude, Ann and Muriel become very close and he gradually falls in love with Muriel. But both families lay down a one-year-long separation without any contact before agreeing to the marriage. So Claude goes back to Paris when he has many love affairs before sending Muriel a break-off letter...


این فیلم با نام تجاری Two English Girls محصول کشور France است.به کارگردانی François Truffaut و بازیگرانی چون Jean-Pierre Léaud,Kika Markham,Stacey Tendeter در ژانر درام,داستان عاشقانه در سال 1971 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.