زیرنویس فیلم True Justice: Family Ties (2024)

نام فارسی فیلم : عدالت واقعی: پیوندهای خانوادگی (2024)

6.3
  • ژانر :   رمز و راز
  • کارگردان :   Jonathan Wright
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Katherine McNamara-  Markian Tarasiuk-  Nikki Deloach

خلاصه فارسی

یک دانشجوی دانشکده حقوق با کمک دوستانش تصمیم می گیرد تا ثابت کند برادرش به اشتباه محکوم شده است. تنها راه برای پاک کردن نام او، یافتن قاتل واقعی است، اما هر چه نزدیکتر میشوند، خطر همه آنها بیشتر میشود.


خلاصه انگلیسی

A law school student with the help of her friends sets out to prove her brother was wrongfully convicted. The only way to clear his name is by finding the real killer, but the closer they get, the more danger they are all in.


این فیلم با نام تجاری True Justice: Family Ties محصول کشور United States است.به کارگردانی Jonathan Wright و بازیگرانی چون Katherine McNamara,Markian Tarasiuk,Nikki Deloach در ژانر رمز و راز در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jonah

3.6   - IMDB

پس از ربوده شدن جونا، پسر مارگوت، اوزی و دارن، روزنامه نگارانی که در حال بررسی پرونده های ماوراء طبیعی هستند، مصمم به افشای حقیقت هستند. اوزی در طول تحقیقات آنها با خاطرات دلخراش خود دست و پنجه نرم می کند که منجر به شک و تردید شدید درباره داستان مارگوت می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Crimes of Fashion: Killer Clutch

5.8   - IMDB

یک روانشناس آمریکایی که برای مربیگری یک طراح مد استخدام شده است، به یک کارآگاه فرانسوی کمک می کند تا پس از وقوع قتلی در پشت صحنه یک شوی مد پاریس، فهرستی از مظنونان شیک پوش را باز کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم LIFE

6.5   - IMDB

«L.I.F.E.» داستانهای «ایما»، یک حرفهای تبلیغاتی که آرزوی تحقق رویای دوران کودکیاش برای تبدیل شدن به یک رقصنده را دارد، و «یینکا»، یک رقصنده پرشور که با چالشهای زندگی دست و پنجه نرم میکند، در هم آمیخته است.

زیر‌نویس فارسی فیلم One Bad Apple: A Hannah Swensen Mystery

6.5   - IMDB

از هانا سوئنسن خواسته شده است که در یک کالج در شهر یک کلاس نانوایی تدریس کند، اما تجهیزات او دستکاری شده است که باعث انفجاری می شود که آتش نشانی تصادف می کند. به زودی، یک همکار مرده می شود و هانا شروع به جمع آوری پازل شرایط مرموز قتل می کند. هانا به دوستان و خانوادهاش تکیه میکند تا خردههای نان بازیهای ناپسند را جمعآوری کند و آنها را کنار هم بگذارد، و وقتی چاد نورتون وکیل دادگستری لیک ادن وارد زندگی او میشود، با جنبهای متفاوت از قانون و نظم روبرو میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cryo

5.2   - IMDB

پنج دانشمند از خواب برودتی بیدار می شوند و خود را در یک مرکز زیرزمینی به دام می اندازند. بدون هیچ خاطره ای از اینکه چه کسی هستند یا چه مدت خواب بوده اند، متوجه می شوند که ممکن است بخشی از یک آزمایش علمی اشتباه بوده باشند. پس از یک سری اتفاقات عجیب، دانشمندان متوجه می شوند که در حال شکار هستند. آنها نمی دانند چه کسی یا به چه دلیل آنها را شکار می کند، اما دانشمندان شروع به شک می کنند که ممکن است یکی از آنها قاتل باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Above Snakes

4.7   - IMDB

کلمن دابز برای انتقام از قاضی که او را محکوم کرده از زندان بازگشته است. چه راهی بهتر از گرفتن انتقام از تنها چیزی که قاضی واقعاً به آن اهمیت می دهد: دخترش. اما آیا واقعاً می تواند به همین راحتی باشد؟