زیرنویس فیلم Three Months (2022)

نام فارسی فیلم : سه ماه (2022)

6.7
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jared Frieder
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Troye Sivan-  Viveik Kalra-  Brianne Tju

خلاصه فارسی

یک فیلم کمدی تیره و کمدی که به سن بلوغ می رسد، داستان کالب، یک نوجوان همجنس گرا پانک از میامی را روایت می کند که در آخر هفته فارغ التحصیلی از دبیرستان خود در معرض HIV قرار می گیرد. او که از آینده خود مطمئن نیست، در حالی که سه ماه طول می کشد تا آزمایش شود، رابطه جدیدی با فردی از گروه پشتیبانی خود شروع می کند.


خلاصه انگلیسی

A darkly comedic, coming-of-age film, that tells the story of Caleb, a punk gay teenager from Miami who is exposed to HIV the weekend of his high school graduation. Unsure of his future, he starts a new relationship with someone from his support group as he waits the three months it takes to get tested.


این فیلم با نام تجاری Three Months محصول کشور United States است.به کارگردانی Jared Frieder و بازیگرانی چون Troye Sivan,Viveik Kalra,Brianne Tju در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.