زیرنویس فیلم The Yellow Wallpaper (2021)

نام فارسی فیلم : کاغذ دیواری زرد (2021)

4.1
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Kevin Pontuti
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States Ireland
  • بازیگران :   Alexandra Loreth-  Joe Mullins-  Jeanne O'Connor

خلاصه فارسی

اقتباسی تاریک و نگرانکننده از داستان ترسناک فمینیستی بحثبرانگیز شارلوت پرکینز گیلمن درباره مردسالاری و هیستری. جین، یک نویسنده و مادر جوان، توسط شوهر پزشکش جان، که او را برای تابستان به یک املاک روستایی دورافتاده می برد، برای استراحت تجویز می کند. او شیفته کاغذ دیواری زرد عجیب و غریب در اتاق خواب می شود که او برای او انتخاب کرده است. او در انزوای خود مخفیانه درباره زنی می نویسد که در کاغذ دیواری به دام افتاده است – که باید آزاد شود.


خلاصه انگلیسی

A dark and disturbing adaptation of Charlotte Perkins Gilman’s controversial gothic feminist horror story about patriarchy and hysteria. Jane, a writer and young mother, is prescribed a rest treatment by her physician husband John, who takes her to a remote country estate for the summer. She becomes obsessed with the peculiar yellow wallpaper in the bedroom he has chosen for her. In her isolation, she secretly writes about a woman trapped in the wallpaper—that she must free.


این فیلم با نام تجاری The Yellow Wallpaper محصول کشور United States,Ireland است.به کارگردانی Kevin Pontuti و بازیگرانی چون Alexandra Loreth,Joe Mullins,Jeanne O'Connor در ژانر دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The 3rd Guest

2   - IMDB

یک تیم شکار زن و شوهر که هنوز برای از دست دادن دخترشان عزادار هستند، در آخرین ماموریت خود با او روبرو می شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.