زیرنویس فیلم The Wolf and the Lion (2021)

نام فارسی فیلم : گرگ و شیر (2021)

  • ژانر :   خانوادگی
  • کارگردان :   Gilles de Maistre
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   France Canada
  • بازیگران :   Molly Kunz-  Graham Greene-  Charlie Carrick

خلاصه فارسی

پس از مرگ پدربزرگش، آلما 20 ساله تصمیم می گیرد به خانه دوران کودکی خود - جزیره کوچکی در قلب جنگل های باشکوه کانادا - برگردد. در آنجا، او دو توله بی پناه را نجات می دهد: یک گرگ و یک شیر. آنها پیوند جدایی ناپذیری ایجاد می کنند، اما دنیای آنها به زودی از بین می رود زیرا جنگلبان حیوانات را کشف می کند و آنها را می برد. اکنون دو برادر توله باید سفری خائنانه را در سراسر کانادا آغاز کنند تا بار دیگر با یکدیگر و آلما متحد شوند.


خلاصه انگلیسی

After her grandfather's death, 20-year-old Alma decides to go back to her childhood home - a little island in the heart of the majestic Canadian forest. Whilst there, she rescues two helpless cubs: a wolf and a lion. They forge an inseparable bond, but their world soon collapses as the forest ranger discovers the animals and takes them away. The two cub brothers must now embark on a treacherous journey across Canada to be reunited with one another and Alma once more.


این فیلم با نام تجاری The Wolf and the Lion محصول کشور France,Canada است.به کارگردانی Gilles de Maistre و بازیگرانی چون Molly Kunz,Graham Greene,Charlie Carrick در ژانر خانوادگی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dakota

6.3   - IMDB

داکوتا، یک سگ خدمتکار سابق، به مادر مجرد کیت (کورنیش) و دخترش الکس (سلطان) می پیوندد تا در مزرعه خانوادگی شهری کوچکشان زندگی کنند. داکوتا به سرعت با خانه جدید خود سازگار می شود و تا حدودی به یک قهرمان محلی تبدیل می شود و به زودی از الکس جدا نمی شود. اما وقتی موجودیت مزرعه توسط کلانتر سرکش شهر تهدید می شود، داکوتا باید به خانواده کمک کند تا با هم متحد شوند و زمین را نجات دهند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Babysitter the Super Hero

یک پسر نوجوان و خواهر کوچکش وارد یک ماجراجویی پر آدرنالین میشوند که متوجه میشوند پرستار بچهشان در واقع یک ابرقهرمان افسانهای معروف به Agent-Action است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jessie and the Elf Boy

6.5   - IMDB

یک نوجوان خوش دست که مصمم است به یک آرایشگر مشهور مو تبدیل شود، با کمکی غیرمنتظره - یک جن جنگلی هنری - شراکت می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Finding Carlos

4.7   - IMDB

یک نوجوان اسکیت بورد با زندگی با پدر غریبه خود و یافتن جایگاه خود در جهان سازگار می شود. FINDING CARLOS با الهام از The Nutcracker و مملو از موسیقی و رقص، فیلمی است که تمام خانواده از آن لذت می برند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Reel Monsters

2.3   - IMDB

چهار نوجوان وارد ماجراجویی یک زندگی می شوند که شامل یک موجود افسانه ای و رمز و رازی از گذشته است که زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Tiger Rising

4.5   - IMDB

وقتی راب هورتون 12 ساله یک ببر در قفس را در جنگل های نزدیک خانه اش کشف می کند، تخیل او به راه می افتد و زندگی به شکل غیرمنتظره ای شروع به تغییر می کند. با کمک یک خدمتکار عاقل و مرموز، ویلی می و دختر سرسخت تازه وارد مدرسه، او باید در میان خاطرات کودکی، درد دل و ماجراهای شگفت انگیز بگذرد.