زیرنویس فیلم The Wave (2015)

نام فارسی فیلم : موج (2015)

6.6
  • ژانر :   اکشن درام دلهره آور
  • کارگردان :   Roar Uthaug
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   Norway Sweden
  • بازیگران :   Kristoffer Joner-  Ane Dahl Torp-  Jonas Hoff Oftebro

خلاصه فارسی

اگرچه تئوریسازی شده است، اما زمانی که یک گذرگاه کوهستانی بالای آبدره زیبا و باریک Geiranger در نروژ فرو میریزد و سونامی به ارتفاع بیش از 300 فوت ایجاد میکند، هیچکس واقعاً آماده نیست. یک زمین شناس یکی از کسانی است که در این میان گیر کرده است.


خلاصه انگلیسی

Although theorised, no one is really ready when a mountain pass above the scenic and narrow Geiranger fjord in Norway collapses and creates a tsunami over 300 feet high. A geologist is one of those caught in the middle of it.


این فیلم با نام تجاری The Wave محصول کشور Norway,Sweden است.به کارگردانی Roar Uthaug و بازیگرانی چون Kristoffer Joner,Ane Dahl Torp,Jonas Hoff Oftebro در ژانر اکشن,درام,دلهره آور در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.