زیرنویس فیلم The Wave (2015)

نام فارسی فیلم : موج (2015)

6.6
  • ژانر :   اکشن درام دلهره آور
  • کارگردان :   Roar Uthaug
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   Norway Sweden
  • بازیگران :   Kristoffer Joner-  Ane Dahl Torp-  Jonas Hoff Oftebro

خلاصه فارسی

اگرچه تئوریسازی شده است، اما زمانی که یک گذرگاه کوهستانی بالای آبدره زیبا و باریک Geiranger در نروژ فرو میریزد و سونامی به ارتفاع بیش از 300 فوت ایجاد میکند، هیچکس واقعاً آماده نیست. یک زمین شناس یکی از کسانی است که در این میان گیر کرده است.


خلاصه انگلیسی

Although theorised, no one is really ready when a mountain pass above the scenic and narrow Geiranger fjord in Norway collapses and creates a tsunami over 300 feet high. A geologist is one of those caught in the middle of it.


این فیلم با نام تجاری The Wave محصول کشور Norway,Sweden است.به کارگردانی Roar Uthaug و بازیگرانی چون Kristoffer Joner,Ane Dahl Torp,Jonas Hoff Oftebro در ژانر اکشن,درام,دلهره آور در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lair

6   - IMDB

خلبان نیروی هوایی سلطنتی، ستوان کیت سینکلر در آخرین ماموریت پرواز خود است که جت او بر فراز یکی از خطرناک ترین پایگاه های شورشیان در افغانستان سرنگون می شود. او به پناهگاه متروکه زیرزمینی پناه می برد که در آن موجودات مرگبار ساخته دست بشر به نام Ravagers - نیمه انسان، نیمه بیگانه و تشنه گوشت انسان - بیدار می شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jung_E

5   - IMDB

در یک زمین غیرقابل سکونت قرن بیست و دوم، نتیجه یک جنگ داخلی به شبیه سازی مغز یک سرباز نخبه برای ایجاد یک مزدور روبات بستگی دارد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Detective Knight: Independence

3.4   - IMDB

ماموریت لحظه آخری کارآگاه جیمز نایت در شیفت روز استقلال به مسابقه ای تبدیل می شود تا جلوی یک آمبولانس نامتعادل EMT را بگیرد که جشن های شهر را به خطر بیندازد. هوشیار گمراه، که با اسلحه و یونیفرم دزدیده شده پلیس بازی می کند، یک صندوق بانکی پر از دلایلی برای برگزاری نمایش آتش بازی خود دارد... چیزی که به طور خطرناکی در نزدیکی خانه نایت قرار می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Price We Pay

4.9   - IMDB

پس از اینکه دزدی از مغازه گروفروشی کج میشود، دو تبهکار به یک مزرعه دورافتاده پناه میبرند تا گرما را از بین ببرند، اما چیزی بسیار خطرناکتر را پیدا میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.