زیرنویس فیلم The Twin (2022)

نام فارسی فیلم : دوقلو (2022)

5.2
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Taneli Mustonen
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Finland
  • بازیگران :   Teresa Palmer-  Steven Cree-  Barbara Marten

خلاصه فارسی

بدترین کابوس هر پدر و مادری تازه شروعی برای مصیبت ریچل است زیرا پس از یک تصادف غم انگیز، او و همسرش آنتونی تصمیم می گیرند به آن سوی دنیا نقل مکان کنند تا روی پسر دوقلوی بازمانده خود الیوت تمرکز کنند. چیزی که به عنوان زمان بهبودی و انزوا در حومه فنلاند آغاز می شود، به نبردی ناامیدانه برای روح پسرشان تبدیل می شود، زیرا موجودی که ادعا می کند برادر دوقلوی مرده او است، الیوت را تصاحب می کند - راشل را در سفری شیطانی برای کشف حقیقت وحشتناک قرار می دهد. در مورد پسر دوقلویش


خلاصه انگلیسی

Every parent's worst nightmare is just the beginning for Rachel's ordeal as in the aftermath of a tragic accident, she and her husband Anthony decide to move to the other side of the world to focus on their surviving twin son Elliot. What begins as a time of healing and isolation in the Finnish countryside turns into a desperate battle for the very soul of their son as an entity claiming to be his dead twin brother takes over Elliot — setting Rachel on a diabolical journey to unravel the horrible truth about her twin son.


این فیلم با نام تجاری The Twin محصول کشور Finland است.به کارگردانی Taneli Mustonen و بازیگرانی چون Teresa Palmer,Steven Cree,Barbara Marten در ژانر وحشت در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم There's Something Wrong with the Children

5   - IMDB

مارگارت و بن با دوستان دیرینه الی و توماس و دو فرزند خردسالشان به سفر آخر هفته می روند. در نهایت، زمانی که بچهها پس از ناپدید شدن در جنگل یک شبه رفتار عجیبی از خود نشان میدهند، بن شروع به مشکوک شدن به چیزی فراطبیعی میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snow Falls

2.9   - IMDB

پس از یک طوفان زمستانی، پنج دوست را در یک کابین دورافتاده بدون برق و غذای کمی گرفتار میکند، سرگردانی به آرامی سلامت عقل آنها را میگیرد، زیرا هر یک از آنها تسلیم ترس از آلوده شدن یا بد بودن برف میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey

2   - IMDB

کریستوفر رابین به کالج می رود و دوستان قدیمی خود، پو و پیگلت را رها می کند، که سپس منجر به در آغوش گرفتن این دو نفر از هیولاهای درونی خود می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.