زیرنویس فیلم The Sword and the Sorcerer (1982)

نام فارسی فیلم : شمشیر و جادوگر (1982)

5.5
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی فانتزی
  • کارگردان :   Albert Pyun
  • سال انتشار :   1982
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Lee Horsley-  Kathleen Beller-  Simon MacCorkindale

خلاصه فارسی

یک مزدور با یک شمشیر سه تیغه زمانی که برای کمک به یک شاهزاده خانم برای خنثی کردن نقشه های یک ظالم وحشی و یک جادوگر قدرتمند برای تسخیر سرزمین استخدام می شود، میراث سلطنتی خود را دوباره کشف می کند.


خلاصه انگلیسی

A mercenary with a three-bladed sword rediscovers his royal heritage when he is recruited to help a princess foil a brutal tyrant and a powerful sorcerer's plans to conquer the land.


این فیلم با نام تجاری The Sword and the Sorcerer محصول کشور United States است.به کارگردانی Albert Pyun و بازیگرانی چون Lee Horsley,Kathleen Beller,Simon MacCorkindale در ژانر اکشن,ماجراجویی,فانتزی در سال 1982 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.