زیرنویس فیلم The Sisterhood of the Traveling Pants (2005)

نام فارسی فیلم : خواهری شلوار مسافرتی (2005)

6.5
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Ken Kwapis
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Amber Tamblyn-  Alexis Bledel-  America Ferrera

خلاصه فارسی

چهار دوست صمیمی (تیبی، لنا، کارمن و بریجت) که یک شلوار مرموز میخرند که با وجود اندازههای متفاوت به هر کدام از آنها میآید و به هرکسی که آن را میپوشد، احساس شگفتانگیزی میدهد. وقتی با احتمال گذراندن اولین تابستان جدا از هم روبرو می شوند، دوستان تصمیم می گیرند که شلوار را عوض کنند تا هر دختر به نوبه خود از جادو لذت ببرد.


خلاصه انگلیسی

Four best friends (Tibby, Lena, Carmen & Bridget) who buy a mysterious pair of pants that fits each of them, despite their differing sizes, and makes whoever wears them feel fabulous. When faced with the prospect of spending their first summer apart, the pals decide they'll swap the pants so that each girl in turn can enjoy the magic.


این فیلم با نام تجاری The Sisterhood of the Traveling Pants محصول کشور United States است.به کارگردانی Ken Kwapis و بازیگرانی چون Amber Tamblyn,Alexis Bledel,America Ferrera در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.