زیرنویس فیلم The Sisterhood of the Traveling Pants (2005)

نام فارسی فیلم : خواهری شلوار مسافرتی (2005)

6.5
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Ken Kwapis
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Amber Tamblyn-  Alexis Bledel-  America Ferrera

خلاصه فارسی

چهار دوست صمیمی (تیبی، لنا، کارمن و بریجت) که یک شلوار مرموز میخرند که با وجود اندازههای متفاوت به هر کدام از آنها میآید و به هرکسی که آن را میپوشد، احساس شگفتانگیزی میدهد. وقتی با احتمال گذراندن اولین تابستان جدا از هم روبرو می شوند، دوستان تصمیم می گیرند که شلوار را عوض کنند تا هر دختر به نوبه خود از جادو لذت ببرد.


خلاصه انگلیسی

Four best friends (Tibby, Lena, Carmen & Bridget) who buy a mysterious pair of pants that fits each of them, despite their differing sizes, and makes whoever wears them feel fabulous. When faced with the prospect of spending their first summer apart, the pals decide they'll swap the pants so that each girl in turn can enjoy the magic.


این فیلم با نام تجاری The Sisterhood of the Traveling Pants محصول کشور United States است.به کارگردانی Ken Kwapis و بازیگرانی چون Amber Tamblyn,Alexis Bledel,America Ferrera در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.