زیرنویس فیلم The Shadow Riders (1982)

نام فارسی فیلم : The Shadow Riders (1982)

6.6
  • ژانر :   داستان عاشقانه غربی
  • کارگردان :   Andrew V. McLaglen
  • سال انتشار :   1982
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tom Selleck-  Sam Elliott-  Dominique Dunne

خلاصه فارسی

تام سلک و سام الیوت پس از بازی در "The Sacketts" دوباره با هم متحد شدند، اما این بار در نقش مک و دال تراوون، در فیلمی بر اساس رمان کلاسیک لوئیس لمور. آنها برادرانی هستند که در پایان جنگ داخلی در دو طرف مقابل یکدیگر را ملاقات می کنند. آنها به خانه میروند تا خانوادهشان را پیدا کنند که نیاز مبرم دارند و خواهر و برادرشان توسط مهاجمان بیرحم ربوده شدهاند. آنها برای نجات خانواده خود به راه افتادند.


خلاصه انگلیسی

After starring in 'The Sacketts', Tom Selleck and Sam Elliott team up again but this time as Mac and Dal Traven, in a movie based on a classic Louis L'Amour novel. They are brothers, who meet up at the end of the Civil War fighting on opposite sides. They go home only to find their family in dire need and their sisters and brother kidnapped by ruthless raiders. They set out to rescue their family.


این فیلم با نام تجاری The Shadow Riders محصول کشور United States است.به کارگردانی Andrew V. McLaglen و بازیگرانی چون Tom Selleck,Sam Elliott,Dominique Dunne در ژانر داستان عاشقانه,غربی در سال 1982 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Murder at Yellowstone City

4.9   - IMDB

بردهای سابق که به شهر یلوستون، مونتانا، شهری متروک سابق که اکنون در حال زوال است، میآید و به دنبال مکانی میگردد که آن را خانه بنامد. در همان روز، یک کاوشگر محلی طلا را کشف می کند - و به قتل می رسد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Seal of Desire

4.2   - IMDB

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران خیانتکار و اغوای همسران دلشکسته آنها استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که می تواند او را در بازی خودش شکست دهد، تبدیل به یک پیاده می شود و خطوط بین عشق و اعتماد، اشتیاق و وسواس مبهم می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gabriel's Rapture: Part Two

5.7   - IMDB

در پنجمین قسمت از مجموعه دوزخ گابریل، شادی گابریل و جولیا توسط یک دانشجوی توطئه گر و سیاست دانشگاهی تهدید می شود. آیا وقتی گابریل با مدیریت دانشگاه مواجه می شود، تسلیم سرنوشت دانته می شود؟ یا او برای حفظ جولیا، بئاتریس خود، برای همیشه مبارزه خواهد کرد؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Expired

3.7   - IMDB

در آینده ای ناشناخته، دو روح سخت با هم ملاقات می کنند و با کارهایی که انجام داده اند و آنچه که شده اند روبرو می شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Welcome to Mama's

پس از اینکه او یک رستوران ایتالیایی در بروکلین را به ارث می برد، مدیر امی با یک سرآشپز اصلی که در لیست سیاه قرار گرفته است، به دنبال فرصتی دوباره می گردند. آنها متوجه می شوند که مهمترین ماده برای هر دستور غذا همیشه عشق است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Desperate Riders

3   - IMDB

پس از اینکه کانزاس رد بیلی جوان را از تیراندازی بازی با ورق نجات میدهد، پسر از رد کمک میخواهد تا از خانوادهاش در برابر تورن یاغی که به تازگی مادر بیلی، کارول را ربوده است، محافظت کند. همانطور که رد و بیلی برای نجات کارول سوار می شوند، با لزلی زیبا و سرسخت برخورد می کنند که توانسته از دست مردان تورن فرار کند. این سه نفر برای توقف عروسی تورن با کارول با اسلحههای آتشین با هم رقابت میکنند - اما آیا او میخواهد نجات پیدا کند؟