زیرنویس فیلم The Nan Movie (2022)

نام فارسی فیلم : فیلم نان (2022)

  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Josie Rourke
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Catherine Tate-  Mathew Horne-  Katherine Parkinson

خلاصه فارسی

شخصیت نمادین کاترین تیت، نان، در حالی که به همراه نوهاش جیمی به یک سفر جادهای وحشیانه از لندن به ایرلند میرود تا با خواهرش که از او جدا شده، نل را جبران کند، روی پرده بزرگ میرود. آتش افروزان وگان ستیزه جو، تیم های راگبی پر سر و صدا، کله پاچه های شبانه و پلیس دیوانه موتورسیکلت، همگی یک روز خوب را به وجود می آورند. داستانی مبدأ که حال نان را با گذشتهاش مخلوط میکند و در نهایت متوجه میشویم که چه چیزی او را تبدیل به حرامزادهی قدیمی و بداخلاق امروزی کرده است.


خلاصه انگلیسی

Catherine Tate's iconic character Nan hits the big screen as she goes on a wild road trip from London to Ireland with her grandson Jamie to make amends with her estranged sister Nell. Militant vegan arsonists, raucous rugby teams, all night raves and crazed cops on motorbikes all make for a proper day out. An origin story that mixes Nan's present with her past where we finally find out what's made her the cantankerous old bastard she is today.


این فیلم با نام تجاری The Nan Movie محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Josie Rourke و بازیگرانی چون Catherine Tate,Mathew Horne,Katherine Parkinson در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.