زیرنویس فیلم The Nameless Days (2022)

نام فارسی فیلم : روزهای بی نام (2022)

4.2
  • ژانر :   وحشت رمز و راز دلهره آور
  • کارگردان :   Andrew Mecham Matthew Whedon
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ally Ioannides-  Charles Halford-  Ambyr Mishelle

خلاصه فارسی

مهاجر جوان راهویی و خواهر باردارش در حالی که وارد یک سفر خطرناک در سراسر مرز ایالات متحده می شوند توسط یک روح شیطانی مورد حمله قرار می گیرند و از هم جدا می شوند. راهویی که مجروح شده اما مصمم به زنده ماندن است، باید خواهرش را نجات دهد قبل از اینکه شیطان تنها چیزی را که او در زندگی از او دریغ کرده بود بگیرد - یک بچه.


خلاصه انگلیسی

Young immigrant Rahui and his pregnant sister are attacked and separated by a demonic spirit as they embark on a dangerous trek across the U.S. border. Injured but determined to survive, Rahui must rescue his sister before the demon takes the one thing she was denied in life–a baby.


این فیلم با نام تجاری The Nameless Days محصول کشور United States است.به کارگردانی Andrew Mecham,Matthew Whedon و بازیگرانی چون Ally Ioannides,Charles Halford,Ambyr Mishelle در ژانر وحشت,رمز و راز,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.