زیرنویس فیلم The Ledge (2022)

نام فارسی فیلم : لبه (2022)

5.1
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Howard J. Ford
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Brittany Ashworth-  Ben Lamb-  Nathan Welsh

خلاصه فارسی

یک ماجراجویی صخره نوردی بین دو دوست به یک کابوس وحشتناک تبدیل می شود. بعد از اینکه کلی قتل بهترین دوستش را جلوی دوربین میگیرد، هدف بعدی گروهی از دوستان میشود که برای از بین بردن شواهد و هرکسی که سر راهشان قرار میگیرد جلوی هیچ چیز نمیایستند. او که از امنیت خود ناامید شده است، شروع به صعود خائنانه به بالای صخره کوه می کند و غریزه بقای او در معرض آزمایش قرار می گیرد زمانی که او در 20 فوتی قاتلان به دام می افتد.


خلاصه انگلیسی

A rock climbing adventure between two friends turns into a terrifying nightmare. After Kelly captures the murder of her best friend on camera, she becomes the next target of a tight-knit group of friends who will stop at nothing to destroy the evidence and anyone in their way. Desperate for her safety, she begins a treacherous climb up a mountain cliff and her survival instincts are put to the test when she becomes trapped with the killers just 20 feet away.


این فیلم با نام تجاری The Ledge محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Howard J. Ford و بازیگرانی چون Brittany Ashworth,Ben Lamb,Nathan Welsh در ژانر دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Woman with the Red Lipstick

5.2   - IMDB

لوسی و دوست پسرش که به دنبال چاشنی همه چیز هستند، برای اولین بار در یک بار با نام های جعلی و نقش آفرینی ملاقات می کنند. چند روز بعد، لوسی یک گزارش خبری در مورد یک پرونده افراد گمشده می بیند که قربانی همان نامی است که او استفاده کرده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mindwash

4.8   - IMDB

یک سخنران انگیزشی بیلی سلدوم - شعار: "برای خودت فکر کن" - در شرف تبدیل شدن به یک حس جهانی است که یک رویداد فاجعه بار در جهان رخ می دهد. او به زودی به سمت خود ویرانگری می رود، در حالی که رابطه وابسته او با دوست دختر ناتالی نیز آسیب می بیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Beach House Murders

5.1   - IMDB

سارا، رماننویس، پس از تلاش یک شبه با غریبهای مرموز که در خانه تابستانیاش مرده است، به مظنون اصلی یک قتل تبدیل میشود.