زیرنویس فیلم The Last Broadcast (1998)

نام فارسی فیلم : آخرین پخش (1998)

5.3
  • ژانر :   وحشت رمز و راز
  • کارگردان :   Stefan Avalos Lance Weiler
  • سال انتشار :   1998
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   David Beard-  Jim Seward-  Stefan Avalos

خلاصه فارسی

دو تولیدکننده مشتاق تلویزیون کابلی با دسترسی محلی، پر از تجهیزات، دستیار استخدام میکنند و در جستجوی شیطان افسانهای و وحشتناک جرسی، وارد جنگلی میشوند. چند روز بعد، تنها یکی از این سه نفر ظاهر می شود. او مظنون اصلی ناپدید شدن دو نفر دیگر می شود. با این حال، یک فیلمساز محلی تصاویر گسترده ای را که در صحنه پیدا شده است بررسی می کند و به نتیجه متفاوتی می رسد.


خلاصه انگلیسی

Bristling with equipment, two enthusiastic local access cable TV producers recruit an assistant and venture into a forest in search of the mythical and horrifying Jersey Devil. Days later, only one of the trio emerges. He becomes the prime suspect in the disappearances of the other two. However, a local filmmaker examines extensive footage found at the scene and arrives at a different conclusion.


این فیلم با نام تجاری The Last Broadcast محصول کشور United States است.به کارگردانی Stefan Avalos,Lance Weiler و بازیگرانی چون David Beard,Jim Seward,Stefan Avalos در ژانر وحشت,رمز و راز در سال 1998 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Justice: Family Ties

6.3   - IMDB

یک دانشجوی دانشکده حقوق با کمک دوستانش تصمیم می گیرد تا ثابت کند برادرش به اشتباه محکوم شده است. تنها راه برای پاک کردن نام او، یافتن قاتل واقعی است، اما هر چه نزدیکتر میشوند، خطر همه آنها بیشتر میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Seeding

5   - IMDB

هنگامی که یک کوهنورد در بیابان گم می شود، گروهی از کودکان وحشی که توسط میراث های فراموش نشدنی به پیش رانده می شوند، او را در یک نبرد سادیستی برای بقا با پایانی ترسناک به دام می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Amelia's Children

5.4   - IMDB

هنگامی که جستجوی ادوارد برای خانواده بیولوژیکیاش، او و دوست دخترش رایلی را به ویلایی باشکوه در کوههای شمال پرتغال هدایت میکند، او از ملاقات با مادر و برادر دوقلویش که مدتها پیش گم شده بود، سرشار از هیجان است. سرانجام، او متوجه خواهد شد که او کیست و از کجا آمده است. اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و ادوارد به زودی متوجه می شود که با رازی هیولایی با آنها مرتبط شده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gods of the Deep

3.3   - IMDB

هنگامی که یک ماموریت جسورانه یک تیم زیردریایی در اعماق دریا را به دهانه ای مرموز در کف اقیانوس هدایت می کند، آنها یک دنیای گمشده زیر آب را کشف می کنند و نژاد باستانی موجودات ماورایی آن را بیدار می کنند.