زیرنویس فیلم The Lady Doctor (1957)

نام فارسی فیلم : خانم دکتر (1957)

5.7
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Camillo Mastrocinque
  • سال انتشار :   1957
  • محصول کشور :   Italy France Spain
  • بازیگران :   Totò-  Abbe Lane-  Vittorio De Sica

خلاصه فارسی

کارآگاه خصوصی قلابی مایک اسپیلونه توسط دو پیرزن استخدام می شود تا بفهمد آیا بریژیت، همسر برادرزاده آنها اوتلو بلومو، معشوقه دارد یا خیر. بریژیت یک پزشک است اما دو خاله از این واقعیت بی خبرند. در حین تحقیق، مایک و دستیارش جانی، بریژیت را با یک بیمار احتمالی، مارکی دی ویتی که توسط شوهر زنی که او سعی در اغوا کردنش داشت مورد اصابت گلوله قرار میگیرد، پیدا میکنند. پس از آن اسپیلونه او را با شوهرش که معتقد است معشوقه اوست پیدا می کند.


خلاصه انگلیسی

The fake private detective Mike Spillone is hired by two old ladies to find out if Brigitte, the wife of their nephew Otello Bellomo, has a lover. Brigitte is a physician but the two aunts are unaware of the fact. While investigating, Mike and his assistant Johnny discover Brigitte with a prospective patient, the marquis De Vitti who was shot by the husband of the woman he tried to seduce. Afterwards Spillone finds her with her husband who he believes to be her lover.


این فیلم با نام تجاری The Lady Doctor محصول کشور Italy,France,Spain است.به کارگردانی Camillo Mastrocinque و بازیگرانی چون Totò,Abbe Lane,Vittorio De Sica در ژانر کمدی در سال 1957 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Megamind vs The Doom Syndicate

2.4   - IMDB

تیم شرور سابق مگامایند، The Doom Syndicate، بازگشته است. قهرمان آبی ما که به تازگی تاجگذاری کرده است، باید ظاهر شیطانی خود را حفظ کند تا زمانی که بتواند دوستان خود (Roxanne، Ol%27 Chum و Keiko) را جمع کند تا از پرتاب مترو سیتی به ماه توسط هم تیمی های شرور سابق خود جلوگیری کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.