زیرنویس فیلم The Institute (2022)

نام فارسی فیلم : موسسه (2022)

3.3
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Hamza Zaman
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ignacyo Matynia-  Hamza Zaman-  Victorya Brandart

خلاصه فارسی

زوج جوانی که از داشتن فرزند ناامید هستند، درمان را در یک مرکز منزوی پزشک مشهور آغاز میکنند. دنی و ماری امیدوارند که آخرین درخواست آنها برای انحصاری "مؤسسه لندز" پذیرفته شود. آنها در حالی که در رژیم درمانی خود قرار می گیرند که شامل "داروهای هومیوپاتی" منحصر به فرد پزشکان است، ناز می شوند. زمانی که عوارض جانبی روانشناختی درک آنها را از آنچه در مؤسسه میگذرد تغییر میدهد، زمان را از دست میدهند.


خلاصه انگلیسی

A young couple desperate to have a child begins treatment at a renowned doctor’s secluded facility. Danny and Marie are hopeful when their last ditch application for the exclusive “Lands Institute” is accepted. They are pampered as they settle into their therapeutic regimen which includes the Doctors unique “homeopathic remedies”. They lose track of time as psychological side effects begin to warp their perceptions of what is happening at the institute.


این فیلم با نام تجاری The Institute محصول کشور United States است.به کارگردانی Hamza Zaman و بازیگرانی چون Ignacyo Matynia,Hamza Zaman,Victorya Brandart در ژانر دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Woman with the Red Lipstick

5.2   - IMDB

لوسی و دوست پسرش که به دنبال چاشنی همه چیز هستند، برای اولین بار در یک بار با نام های جعلی و نقش آفرینی ملاقات می کنند. چند روز بعد، لوسی یک گزارش خبری در مورد یک پرونده افراد گمشده می بیند که قربانی همان نامی است که او استفاده کرده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mindwash

4.8   - IMDB

یک سخنران انگیزشی بیلی سلدوم - شعار: "برای خودت فکر کن" - در شرف تبدیل شدن به یک حس جهانی است که یک رویداد فاجعه بار در جهان رخ می دهد. او به زودی به سمت خود ویرانگری می رود، در حالی که رابطه وابسته او با دوست دختر ناتالی نیز آسیب می بیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Beach House Murders

5.1   - IMDB

سارا، رماننویس، پس از تلاش یک شبه با غریبهای مرموز که در خانه تابستانیاش مرده است، به مظنون اصلی یک قتل تبدیل میشود.