زیرنویس فیلم The Infernal Trio (1974)

نام فارسی فیلم : سه جهنمی (1974)

6.3
  • ژانر :   کمدی وحشت
  • کارگردان :   Francis Girod
  • سال انتشار :   1974
  • محصول کشور :   France West Germany Italy
  • بازیگران :   Michel Piccoli-  Romy Schneider-  Mascha Gonska

خلاصه فارسی

مارسی، 1919. ژرژ سارت یک وکیل برجسته و مورد احترام است که اخیراً به دلیل خدماتش در جنگ جهانی اول مورد تقدیر قرار گرفته است. او به عنوان معشوقه خود فیلومن اشمیت، یک زن جوان آلمانی را که به تازگی شغل و خانه خود را از دست داده است، در نظر می گیرد. برای اینکه فیلومن بتواند در فرانسه بماند، ژرژ برای او شوهری پیدا میکند که یک ماه پس از عروسی به دلایل طبیعی میمیرد. ژرژ این ترفند را با خواهر فیلومن، کاترین، تکرار می کند - او را با پیرمردی ازدواج می کند که به طور ناگهانی می میرد تا سه نفر مکر بتوانند از بیمه عمر او سود ببرند. وقتی یکی از شرکای این طرح، مارسل شامبون، آنها را تهدید به باج گیری می کند، ژرژ و دو معشوقه اش چاره ای جز کشتن او و معشوقه اش ندارند...


خلاصه انگلیسی

Marseilles, 1919. Georges Sarret is a distinguished and respected lawyer, recently honoured for his services in the First World War. He takes as his lover Philomène Schmidt, a young German woman, who has just lost her job and home. To enable Philomène to remain in France, Georges finds her a husband – who dies conveniently of natural causes a month after the wedding. Georges repeats the trick with Philomène's sister, Catherine – marrying her off to an old man who dies suddenly so that the scheming trio can profit from his life insurance. When an accomplice in the scheme, Marcel Chambon, threatens to blackmail them, Georges and his two lovers have no option but to kill him and his mistress...


این فیلم با نام تجاری The Infernal Trio محصول کشور France,West Germany,Italy است.به کارگردانی Francis Girod و بازیگرانی چون Michel Piccoli,Romy Schneider,Mascha Gonska در ژانر کمدی,,وحشت در سال 1974 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم There's Something Wrong with the Children

5   - IMDB

مارگارت و بن با دوستان دیرینه الی و توماس و دو فرزند خردسالشان به سفر آخر هفته می روند. در نهایت، زمانی که بچهها پس از ناپدید شدن در جنگل یک شبه رفتار عجیبی از خود نشان میدهند، بن شروع به مشکوک شدن به چیزی فراطبیعی میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snow Falls

2.9   - IMDB

پس از یک طوفان زمستانی، پنج دوست را در یک کابین دورافتاده بدون برق و غذای کمی گرفتار میکند، سرگردانی به آرامی سلامت عقل آنها را میگیرد، زیرا هر یک از آنها تسلیم ترس از آلوده شدن یا بد بودن برف میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Infiesto

5.6   - IMDB

در حالی که ویروس کرونا زندگی آنها را خراب میکند، دو کارآگاه با جدیت به تعقیب افرادی میپردازند که مسئول یک آدم ربایی هستند که متوجه میشوند بخشی از یک الگوی شوم است.