زیرنویس فیلم The Image You Missed (2018)

نام فارسی فیلم : تصویری که از دست دادید (2018)

6.6
  • ژانر :   مستند زندگینامه داستانی
  • کارگردان :   Donal Foreman
  • سال انتشار :   2018
  • محصول کشور :   Ireland United Kingdom France
  • بازیگران :   Gerry Adams-  Dónal Foreman-  Arthur MacCaig

خلاصه فارسی

یک فیلمساز ایرلندی از طریق آرشیو دهها ساله مککیگ از درگیریها در ایرلند شمالی، با میراث پدر جداشدهاش، مستندساز فقید، آرتور مککیگ دست و پنجه نرم میکند. با تکیه بر بیش از 30 سال فیلم منحصر به فرد و هرگز دیده نشده، "تصویر شما از دست رفته" یک فیلم مقاله تجربی است که تاریخچه "مشکلات" ایرلند شمالی را با داستان جستجوی پسری برای پدرش در هم می آمیزد. در این روند، فیلم یک رویارویی صریح بین دو فیلمساز متولد شده در لحظات مختلف سیاسی ایجاد می کند و تجربیات متضاد آنها از ناسیونالیسم ایرلندی، نقش تصاویر در مبارزات اجتماعی و ادعاهای متضاد مسئولیت شخصی و سیاسی را آشکار می کند.


خلاصه انگلیسی

An Irish filmmaker grapples with the legacy of his estranged father, the late documentarian Arthur MacCaig, through MacCaig's decades-spanning archive of the conflict in Northern Ireland. Drawing on over 30 years of unique and never-seen-before footage, 'The Image You Missed' is an experimental essay film that weaves together a history of the Northern Irish 'Troubles' with the story of a son's search for his father. In the process, the film creates a candid encounter between two filmmakers born into different political moments, revealing their contrasting experiences of Irish nationalism, the role of images in social struggle, and the competing claims of personal and political responsibility.


این فیلم با نام تجاری The Image You Missed محصول کشور Ireland,United Kingdom,France است.به کارگردانی Donal Foreman و بازیگرانی چون Gerry Adams,Dónal Foreman,Arthur MacCaig در ژانر مستند,زندگینامه,داستانی در سال 2018 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bitconned

6.5   - IMDB

در این مستند جنایت واقعی، سه مرد از بازار آزاد ارزهای دیجیتال برای کلاهبرداری میلیونها نفر از سرمایهگذاران سوء استفاده میکنند و از شیوههای زندگی تجملاتی سرمایهگذاری میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Greatest Night in Pop

7.9   - IMDB

در سال 1985، 46 آیکون موسیقی، از جمله لیونل ریچی، مایکل جکسون، بروس اسپرینگستین، سیندی لاپر، دایانا راس و استیوی واندر، گرد هم آمدند تا پر ستاره ترین جلسه ضبط تاریخ را برگزار کنند. این داستان ناگفته آهنگ پاپ افسانه ای جهانی "We Are the World" است - که تقریباً اتفاق نیفتاد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

7.2   - IMDB

نگاهی عمیق به فرآیند خلاقانه «جامعه برف» با حضور بازیگران، خدمه، کارگردان J.A. بایونا و حتی بازماندگان واقعی.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kevin James: Irregardless

5.7   - IMDB

کوین جیمز برداشتی خنده دار و بدون فیلتر در مورد والدین، ازدواج و پیر شدن ارائه می دهد. همانطور که فقط جیمز می تواند، او طیفی از موضوعات را پوشش می دهد، از انگیزه دادن به کودکان برای کنار گذاشتن بازی های ویدیویی خود، تا اینکه چرا به فناوری اعتماد ندارد، و چند تاتر تاتر که می تواند در دهانش جا کند!

زیر‌نویس فارسی فیلم Zuckerberg: King of the Metaverse

5.2   - IMDB

این مستند به بررسی سفر زاکربرگ از یک دانشجوی هاروارد تا بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک می پردازد. دو دهه پس از تاسیس فیس بوک، یک مستند بلند داستان درونی وقایعی را روایت می کند که زندگی و حرفه مارک زاکربرگ را شکل داده و تأثیری که بر زندگی مردم داشته است. زاکربرگ: پادشاه متاورس که از طریق شهادت چهرههای کلیدی و فیلمهای آرشیو گفته میشود به ظهور جوانترین میلیاردر جهان نگاه میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jacqueline Novak: Get on Your Knees

6.6   - IMDB

ژاکلین نواک، کمدین، مدیتیشن خندهدار و فلسفی در مورد بلوغ و قسمت خاصی از خود در این استندآپ ویژه صمیمی ارائه میکند.