زیرنویس فیلم The Ice Demon (2021)

نام فارسی فیلم : شیطان یخی (2021)

3.4
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Ivan Kapitonov
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Russia
  • بازیگران :   Alina Babak-  Ryan Bartley-  Alexandra Cherkasova-Sluzhitel

خلاصه فارسی

کسیوشا به سختی پدرش را به یاد می آورد: زمانی که او کودک بود ناپدید شد. به طور باورنکردنی، او علیرغم اینکه در کما است، نشانه هایی از زندگی نشان می دهد. مرد با این وضعیت به خانه بازگردانده می شود. همسرش اکنون دوباره ازدواج کرده است. خانواده با بازگشت ارباب سابق خانه به هم می ریزند - اتفاقات وحشتناکی در خانه رخ می دهد و مادر کسیوشا شروع به رفتار عجیب و غریب می کند ... کیوشا شروع به شک می کند که چیزی ماوراء طبیعی، یخی و بی جان با پدرش به خانه آمده است. . و حالا کسیوشا و ناپدری اش در حال محافظت از خانواده خود در برابر یک شیطان هستند.


خلاصه انگلیسی

Ksyusha barely remembers her father: he went missing when she was a child. Incredibly, he is showing signs of life, despite being in a coma. The man is returned home in this condition. His wife has now remarried. The family is thrown into disarray by the return of the former master of the house – terrifying things are happening in the house, and Ksyusha’s mom starts acting weird… Ksyusha begins to suspect that something supernatural, icy, and lifeless has come home with her father. And now Ksyusha and her stepfather are about to find themselves protecting their family from a demon.


این فیلم با نام تجاری The Ice Demon محصول کشور Russia است.به کارگردانی Ivan Kapitonov و بازیگرانی چون Alina Babak,Ryan Bartley,Alexandra Cherkasova-Sluzhitel در ژانر وحشت,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم #Unknown

5.2   - IMDB

سالها پس از وقوع یک سری قتلهای تصادفی در سال 2017، نویسنده کتاب، مایکل لین ناگهان شروع به دریافت تماسهای ترسناک از ناشناختهها میکند. او به جای تمرکز بر روی صفحه اصلی اولین کتاب موفق خود، دچار وسواس این راز می شود و از کنترل خارج می شود و هر قربانی را که در شبکه یک قاتل سادیست گرفتار می شود، باز می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Revealer

4.5   - IMDB

تنش ها زمانی بالا می گیرد که یک رقصنده و معترض مذهبی در یک غرفه نمایشی به دام افتاده اند و باید برای زنده ماندن از آخرالزمان در شیکاگوی 1980 گرد هم آیند.