زیرنویس فیلم The Ice Demon (2021)

نام فارسی فیلم : شیطان یخی (2021)

3.4
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Ivan Kapitonov
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Russia
  • بازیگران :   Alina Babak-  Ryan Bartley-  Alexandra Cherkasova-Sluzhitel

خلاصه فارسی

کسیوشا به سختی پدرش را به یاد می آورد: زمانی که او کودک بود ناپدید شد. به طور باورنکردنی، او علیرغم اینکه در کما است، نشانه هایی از زندگی نشان می دهد. مرد با این وضعیت به خانه بازگردانده می شود. همسرش اکنون دوباره ازدواج کرده است. خانواده با بازگشت ارباب سابق خانه به هم می ریزند - اتفاقات وحشتناکی در خانه رخ می دهد و مادر کسیوشا شروع به رفتار عجیب و غریب می کند ... کیوشا شروع به شک می کند که چیزی ماوراء طبیعی، یخی و بی جان با پدرش به خانه آمده است. . و حالا کسیوشا و ناپدری اش در حال محافظت از خانواده خود در برابر یک شیطان هستند.


خلاصه انگلیسی

Ksyusha barely remembers her father: he went missing when she was a child. Incredibly, he is showing signs of life, despite being in a coma. The man is returned home in this condition. His wife has now remarried. The family is thrown into disarray by the return of the former master of the house – terrifying things are happening in the house, and Ksyusha’s mom starts acting weird… Ksyusha begins to suspect that something supernatural, icy, and lifeless has come home with her father. And now Ksyusha and her stepfather are about to find themselves protecting their family from a demon.


این فیلم با نام تجاری The Ice Demon محصول کشور Russia است.به کارگردانی Ivan Kapitonov و بازیگرانی چون Alina Babak,Ryan Bartley,Alexandra Cherkasova-Sluzhitel در ژانر وحشت,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.