زیرنویس فیلم The Hyperions (2022)

نام فارسی فیلم : هایپریون ها (2022)

5.4
  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   Jon McDonald
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Cary Elwes-  Penelope Mitchell-  Elaine Tan

خلاصه فارسی

در سال 1960، پروفسور Ruckus Mandulbaum نشان Titan را اختراع کرد - وسیله ای که انسان را قادر می سازد قدرت فوق العاده خاصی داشته باشد. او سه جوان بدشانسی را جذب کرد و خانواده ای غیرعادی از ابرقهرمانان را ایجاد کرد و آنها به سرعت به شهرت و اعتبار رسیدند. اما با گذشت زمان، خانواده تجاری از هم پاشیدند و پروفسور گروه جدیدی از نوجوانان فوق قهرمان را جایگزین تیم کرد. به سال 1979 برمیگردیم، زمانی که دو ابرقهرمان اصلی همه بزرگ شدهاند و میخواهند نشانهای تایتان خود را پس بگیرند، حتی اگر به معنای سرقت از موزه پروفسور و گروگانگیری تصادفی باشد.


خلاصه انگلیسی

In 1960, Professor Ruckus Mandulbaum invented the Titan badge - a device that enables humans to have a particular super power. He took in three down-on-their-luck youths, creating an unusual family of superheroes and they quickly rose to fame and prestige. Over time, however, the commercial family fractured and the Professor replaced the team with a new set of super hero teens. Cut to 1979, when two of the original superheroes are all grown up and wanting their Titan badges back, even if it means robbing the Professor's museum and taking a few hostages accidentally.


این فیلم با نام تجاری The Hyperions محصول کشور United States است.به کارگردانی Jon McDonald و بازیگرانی چون Cary Elwes,Penelope Mitchell,Elaine Tan در ژانر اکشن در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Harmony

5.5   - IMDB

سوفیا، یک سرباز مجروح، مشکوک است که مرکز پزشکی که ارتش او را در آن قرار داده است، واقعاً برای بهبودی او نیست، بلکه چیزی بسیار بدتر است. این مرکز با نام رمز هارمونی در واقع یک برنامه دولتی برای ایجاد تله پاتی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Spiderhead

5.4   - IMDB

یک زندانی در یک ندامتگاه پیشرفته شروع به زیر سوال بردن هدف داروهای کنترل کننده احساسات می کند که برای یک نابغه داروسازی آزمایش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Blowback

4.4   - IMDB

هنگامی که یک دزد اصلی در جریان سرقت بانک خرابکاری می شود و مرده می ماند، او به دنبال انتقام از خدمه سابق خود در یک زمان است. اکنون، با نزدیک شدن پلیس و اوباش، او در حال مسابقه زندگی خود است تا ثروتی ناگفته را در ارزهای دیجیتال از کسانی که او را دو برابر کرده اند، پس بگیرد.