زیرنویس فیلم The Hyperions (2022)

نام فارسی فیلم : هایپریون ها (2022)

5.4
  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   Jon McDonald
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Cary Elwes-  Penelope Mitchell-  Elaine Tan

خلاصه فارسی

در سال 1960، پروفسور Ruckus Mandulbaum نشان Titan را اختراع کرد - وسیله ای که انسان را قادر می سازد قدرت فوق العاده خاصی داشته باشد. او سه جوان بدشانسی را جذب کرد و خانواده ای غیرعادی از ابرقهرمانان را ایجاد کرد و آنها به سرعت به شهرت و اعتبار رسیدند. اما با گذشت زمان، خانواده تجاری از هم پاشیدند و پروفسور گروه جدیدی از نوجوانان فوق قهرمان را جایگزین تیم کرد. به سال 1979 برمیگردیم، زمانی که دو ابرقهرمان اصلی همه بزرگ شدهاند و میخواهند نشانهای تایتان خود را پس بگیرند، حتی اگر به معنای سرقت از موزه پروفسور و گروگانگیری تصادفی باشد.


خلاصه انگلیسی

In 1960, Professor Ruckus Mandulbaum invented the Titan badge - a device that enables humans to have a particular super power. He took in three down-on-their-luck youths, creating an unusual family of superheroes and they quickly rose to fame and prestige. Over time, however, the commercial family fractured and the Professor replaced the team with a new set of super hero teens. Cut to 1979, when two of the original superheroes are all grown up and wanting their Titan badges back, even if it means robbing the Professor's museum and taking a few hostages accidentally.


این فیلم با نام تجاری The Hyperions محصول کشور United States است.به کارگردانی Jon McDonald و بازیگرانی چون Cary Elwes,Penelope Mitchell,Elaine Tan در ژانر اکشن در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wanted Man

4.7   - IMDB

یک افسر پلیس را دنبال می کند که باید یک شاهد عینی را پس از تیراندازی کارتل که منجر به کشته شدن چندین مامور DEA می شود، اسکورت کند، اما پس از آن او باید تصمیم بگیرد که وقتی متوجه می شوند حمله توسط نیروهای آمریکایی انجام شده است به چه کسی اعتماد کند.