زیرنویس فیلم The Highwayman (2022)

نام فارسی فیلم : بزرگراه (2022)

7.3
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Francesca Louise White-  Mollie Hindle-  Ciaron Davies

خلاصه فارسی

دزد مشهور بزرگراه، دیک تورپین، خود را در حومههای انگلیسی میبیند که بهطور تصادفی، الیزابت، دختر شیطون ارل پمبروک را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپ تلاش می کند تا آنها را ردیابی کند، الیزابت شروع به عاشق شدن با مرد شجاع بزرگراه می کند و برای تورپین چاره ای جز رویارویی با وینتروپ در مبارزه برای قلب الیزابت و ثروت او باقی نمی ماند.


خلاصه انگلیسی

Famed highway robber Dick Turpin finds himself on the run in the English countryside having accidentally kidnapped the Earl of Pembroke's feisty daughter, Elizabeth. As her fiance Winthroppe attempts to track them down, Elizabeth begins to fall for the dashing highwayman, leaving Turpin with no choice but to face off against Winthroppe in a fight for Elizabeth's heart - and her fortune.


این فیلم با نام تجاری The Highwayman محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Francesca Louise White,Mollie Hindle,Ciaron Davies در ژانر ماجراجویی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom Warrior

3   - IMDB

داستان منشأ هوشیار نقابدار، نمسیس نایت. نژاد جدیدی از ابرقهرمانان برای جهانی در حال تغییر. از یتیم وحشی جوان تا جنگجوی صلیبی مرگبار، تعادل بین خیر و شر را ایجاد می کند. او نقاب دیونوسوس را میپوشد که توسط خدای دنیای زیرین به او هدیه داده شد، هادس در حالی که سوار بر اسب سیاه خود به نام زئوس میشود، با تفنگ مورد اعتماد خود و بازوی کمری که به پایش بسته شده است، جنایتکاران را به طرز وحشیانهای به طرف دیگر میفرستد!

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur the King

7   - IMDB

در طول ده روز و 435 مایل، یک پیوند ناگسستنی بین مایکل لایت، مسابقهدهنده ماجراجویانه حرفهای و یک همدم سگ خیابانی به نام آرتور شکل میگیرد. همانطور که تیم به مرزهای بیرونی خود در استقامت در مسابقه سوق داده می شود، آرتور معنای واقعی پیروزی، وفاداری و دوستی را دوباره تعریف می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم White Bird

7.2   - IMDB

جولیان آلبانز، قلدری که Beecher Prep را ترک کرد، توسط Grandmère خود از پاریس ملاقات می کند و با داستان قابل توجه شفقت و شجاعت او متحول می شود. گراندمر جوان به عنوان دختری در فرانسه تحت اشغال نازی ها به کمک هم مدرسه ای خود مخفی می شود، مرد جوانی که همه چیز را به خطر می اندازد تا به او فرصت زنده ماندن بدهد. آنها با هم زیبایی و عشق را در دنیای مخفی خلقت خود می یابند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.