زیرنویس فیلم The Hater (2022)

نام فارسی فیلم : متنفر (2022)

7.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Joey Ally
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Joey Ally-  Ruby June Arnold-  Michael Andrew Baker

خلاصه فارسی

پس از اینکه یک اعتراض سیاسی اشتباه می شود، دوروتی، یک سخنرانی نویس لیبرال در کمپین سنای ایالات متحده، خود را بیکار می بیند و در زادگاه محافظه کار خود در تگزاس با پدربزرگ خود زندگی می کند. دوروتی به زودی متوجه میشود که دشمن دوران کودکیاش، برنت، بهعنوان تنها نامزد جمهوریخواه نامزد میشود. دوروتی که مصمم است به هر قیمتی او را خنثی کند، یک طرح بازپرداخت مفصل با کمک یک مدیر کمپین، گرتا، دیوانه وار قدیمی ایجاد می کند: او مخفیانه می رود تا به عنوان رقیب محافظه کار خود شرکت کند، نامزدی را به دست آورد، و سپس از یک راه گریز تگزاسی استفاده خواهد کرد. باعث پیروزی نامزد دموکرات خواهد شد. دوروتی که در کمپین غوطه ور است، به پیروزی نزدیک تر می شود، اما متوجه می شود که خیر در مقابل شر لزوماً به سادگی چپ در مقابل راست نیست.


خلاصه انگلیسی

After a political protest goes wrong, Dorothy, a liberal speechwriter on a U.S. Senate campaign, finds herself unemployed and living back in her conservative Texas hometown with her estranged grandfather. Dorothy soon learns that her childhood nemesis, Brent, is running for office as the sole Republican candidate. Determined to thwart him at any cost, Dorothy creates an elaborate payback scheme with the help of an old frenemy turned campaign manager, Greta: she’ll go undercover to run as his conservative opponent, win the nomination, and then employ a Texas loophole that would force a win for the Democratic candidate. Immersed in the campaign, Dorothy gets closer to victory, only to discover that good vs. evil isn’t necessarily as simple as left vs. right.


این فیلم با نام تجاری The Hater محصول کشور United States است.به کارگردانی Joey Ally و بازیگرانی چون Joey Ally,Ruby June Arnold,Michael Andrew Baker در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.