زیرنویس فیلم The Hater (2022)

نام فارسی فیلم : متنفر (2022)

7.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Joey Ally
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Joey Ally-  Ruby June Arnold-  Michael Andrew Baker

خلاصه فارسی

پس از اینکه یک اعتراض سیاسی اشتباه می شود، دوروتی، یک سخنرانی نویس لیبرال در کمپین سنای ایالات متحده، خود را بیکار می بیند و در زادگاه محافظه کار خود در تگزاس با پدربزرگ خود زندگی می کند. دوروتی به زودی متوجه میشود که دشمن دوران کودکیاش، برنت، بهعنوان تنها نامزد جمهوریخواه نامزد میشود. دوروتی که مصمم است به هر قیمتی او را خنثی کند، یک طرح بازپرداخت مفصل با کمک یک مدیر کمپین، گرتا، دیوانه وار قدیمی ایجاد می کند: او مخفیانه می رود تا به عنوان رقیب محافظه کار خود شرکت کند، نامزدی را به دست آورد، و سپس از یک راه گریز تگزاسی استفاده خواهد کرد. باعث پیروزی نامزد دموکرات خواهد شد. دوروتی که در کمپین غوطه ور است، به پیروزی نزدیک تر می شود، اما متوجه می شود که خیر در مقابل شر لزوماً به سادگی چپ در مقابل راست نیست.


خلاصه انگلیسی

After a political protest goes wrong, Dorothy, a liberal speechwriter on a U.S. Senate campaign, finds herself unemployed and living back in her conservative Texas hometown with her estranged grandfather. Dorothy soon learns that her childhood nemesis, Brent, is running for office as the sole Republican candidate. Determined to thwart him at any cost, Dorothy creates an elaborate payback scheme with the help of an old frenemy turned campaign manager, Greta: she’ll go undercover to run as his conservative opponent, win the nomination, and then employ a Texas loophole that would force a win for the Democratic candidate. Immersed in the campaign, Dorothy gets closer to victory, only to discover that good vs. evil isn’t necessarily as simple as left vs. right.


این فیلم با نام تجاری The Hater محصول کشور United States است.به کارگردانی Joey Ally و بازیگرانی چون Joey Ally,Ruby June Arnold,Michael Andrew Baker در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.