زیرنویس فیلم The Enigma of Arrival (2020)

نام فارسی فیلم : معمای ورود (2020)

7.3
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Song Wen
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   China
  • بازیگران :   Xian Li-  Xuan Gu-  Borui Dong

خلاصه فارسی

لانگ، شخصیت اصلی، جوانی خود را با سه دوست صمیمی خود در دبیرستان سرگردان می گذراند. با ظهور زنی به نام دانگدونگ که همه آنها عاشق او می شوند، دوستی آنها شروع به تخریب می کند. یک روز دانگدونگ ناگهان در یک موقعیت مبهم ناپدید می شود و دوستی به پایان می رسد. پس از سال ها، دوستان دوباره ملاقات می کنند. با این حال، همانطور که جوانان نمی توانند برگردند، آنها فقط می توانند تأیید کنند که دوستی آنها قابل احیا نیست.


خلاصه انگلیسی

Long, the main character, spends his youth wandering with his three best friends from high school. With the emergence of a woman, Dongdong, whom they all fall in love with, their friendship begins to fray. One day, Dongdong suddenly disappears in an ambiguous situation, and the friendship ends. After many years, the friends meet again. However, just as youth cannot return, they can only confirm that their friendship cannot be restored.


این فیلم با نام تجاری The Enigma of Arrival محصول کشور China است.به کارگردانی Song Wen و بازیگرانی چون Xian Li,Xuan Gu,Borui Dong در ژانر درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Zone of Interest

7.5   - IMDB

فرمانده آشویتس، رودولف هوس، و همسرش هدویگ، تلاش می کنند تا در خانه و باغی در کنار اردوگاه، زندگی رویایی را برای خانواده خود بسازند.