زیرنویس فیلم The Enigma of Arrival (2020)

نام فارسی فیلم : معمای ورود (2020)

7.3
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Song Wen
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   China
  • بازیگران :   Xian Li-  Xuan Gu-  Borui Dong

خلاصه فارسی

لانگ، شخصیت اصلی، جوانی خود را با سه دوست صمیمی خود در دبیرستان سرگردان می گذراند. با ظهور زنی به نام دانگدونگ که همه آنها عاشق او می شوند، دوستی آنها شروع به تخریب می کند. یک روز دانگدونگ ناگهان در یک موقعیت مبهم ناپدید می شود و دوستی به پایان می رسد. پس از سال ها، دوستان دوباره ملاقات می کنند. با این حال، همانطور که جوانان نمی توانند برگردند، آنها فقط می توانند تأیید کنند که دوستی آنها قابل احیا نیست.


خلاصه انگلیسی

Long, the main character, spends his youth wandering with his three best friends from high school. With the emergence of a woman, Dongdong, whom they all fall in love with, their friendship begins to fray. One day, Dongdong suddenly disappears in an ambiguous situation, and the friendship ends. After many years, the friends meet again. However, just as youth cannot return, they can only confirm that their friendship cannot be restored.


این فیلم با نام تجاری The Enigma of Arrival محصول کشور China است.به کارگردانی Song Wen و بازیگرانی چون Xian Li,Xuan Gu,Borui Dong در ژانر درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.