زیرنویس فیلم The Devils Tail (2021)

نام فارسی فیلم : دم شیطان (2021)

3.5
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Laurel Vail Erica Scoggins
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Argentina New Zealand
  • بازیگران :   Flor Antonucci-  Magui Bravi-  Elisabet Casanovas

خلاصه فارسی

یک پرستار جوان شیفت کاری خود را در یک بیمارستان قدیمی شهری آغاز می کند. پس از یک ظاهر عجیب یکی از مسن ترین پرستاران به او می گوید که چند سال پیش یک بیمار به نام آقای مور وارد بیمارستان شده است. بدن وی پس از آتش سوزی به طور کامل سوخته است. آقای مور توسط پزشکان تحت عمل فوری قرار گرفت. اما هیچ کس نمی خواست به او کمک کند. درد و مواد مخدر او را دیوانه کرده بود... یک شب یکی از پرستارها به اتاقش رفت اما تختش خالی بود... دیگر چیزی از او شنیده نشد. یک زنگ داستان را قطع می کند. تماس از اتاق آقای مور می آید…


خلاصه انگلیسی

A young nurse begins her shift at an old city hospital. After a strange apparition one of the oldest nurse tells her that a patient, Mr. Moore, entered the hospital a few years ago. His body was completely burned after a fire. Mr. Moore was operated urgently by the doctors. But no one wanted to assist him. The pain and drugs had driven him mad... One night one of the nurses went to his room but his bed was empty ... Nothing was heard from him anymore. A bell interrupts the story. The call comes from Mr. Moore´s room…


این فیلم با نام تجاری The Devil's Tail محصول کشور Argentina,New Zealand است.به کارگردانی Laurel Vail,Erica Scoggins و بازیگرانی چون Flor Antonucci,Magui Bravi,Elisabet Casanovas در ژانر وحشت در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Seeding

5   - IMDB

هنگامی که یک کوهنورد در بیابان گم می شود، گروهی از کودکان وحشی که توسط میراث های فراموش نشدنی به پیش رانده می شوند، او را در یک نبرد سادیستی برای بقا با پایانی ترسناک به دام می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Amelia's Children

5.4   - IMDB

هنگامی که جستجوی ادوارد برای خانواده بیولوژیکیاش، او و دوست دخترش رایلی را به ویلایی باشکوه در کوههای شمال پرتغال هدایت میکند، او از ملاقات با مادر و برادر دوقلویش که مدتها پیش گم شده بود، سرشار از هیجان است. سرانجام، او متوجه خواهد شد که او کیست و از کجا آمده است. اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و ادوارد به زودی متوجه می شود که با رازی هیولایی با آنها مرتبط شده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gods of the Deep

3.3   - IMDB

هنگامی که یک ماموریت جسورانه یک تیم زیردریایی در اعماق دریا را به دهانه ای مرموز در کف اقیانوس هدایت می کند، آنها یک دنیای گمشده زیر آب را کشف می کنند و نژاد باستانی موجودات ماورایی آن را بیدار می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Somewhere Quiet

4.8   - IMDB

مگ پس از زنده ماندن از یک آدم ربایی آسیب زا در تلاش است تا به حالت عادی بازگردد - اما حس واقعی واقعیت او به زودی زمانی که با شوهرش به محله منزوی خانواده ثروتمندش سفر می کند بدتر می شود.