زیرنویس فیلم The Devils Tail (2021)

نام فارسی فیلم : دم شیطان (2021)

3.5
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Laurel Vail Erica Scoggins
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Argentina New Zealand
  • بازیگران :   Flor Antonucci-  Magui Bravi-  Elisabet Casanovas

خلاصه فارسی

یک پرستار جوان شیفت کاری خود را در یک بیمارستان قدیمی شهری آغاز می کند. پس از یک ظاهر عجیب یکی از مسن ترین پرستاران به او می گوید که چند سال پیش یک بیمار به نام آقای مور وارد بیمارستان شده است. بدن وی پس از آتش سوزی به طور کامل سوخته است. آقای مور توسط پزشکان تحت عمل فوری قرار گرفت. اما هیچ کس نمی خواست به او کمک کند. درد و مواد مخدر او را دیوانه کرده بود... یک شب یکی از پرستارها به اتاقش رفت اما تختش خالی بود... دیگر چیزی از او شنیده نشد. یک زنگ داستان را قطع می کند. تماس از اتاق آقای مور می آید…


خلاصه انگلیسی

A young nurse begins her shift at an old city hospital. After a strange apparition one of the oldest nurse tells her that a patient, Mr. Moore, entered the hospital a few years ago. His body was completely burned after a fire. Mr. Moore was operated urgently by the doctors. But no one wanted to assist him. The pain and drugs had driven him mad... One night one of the nurses went to his room but his bed was empty ... Nothing was heard from him anymore. A bell interrupts the story. The call comes from Mr. Moore´s room…


این فیلم با نام تجاری The Devil's Tail محصول کشور Argentina,New Zealand است.به کارگردانی Laurel Vail,Erica Scoggins و بازیگرانی چون Flor Antonucci,Magui Bravi,Elisabet Casanovas در ژانر وحشت در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم #Unknown

5.2   - IMDB

سالها پس از وقوع یک سری قتلهای تصادفی در سال 2017، نویسنده کتاب، مایکل لین ناگهان شروع به دریافت تماسهای ترسناک از ناشناختهها میکند. او به جای تمرکز بر روی صفحه اصلی اولین کتاب موفق خود، دچار وسواس این راز می شود و از کنترل خارج می شود و هر قربانی را که در شبکه یک قاتل سادیست گرفتار می شود، باز می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Revealer

4.5   - IMDB

تنش ها زمانی بالا می گیرد که یک رقصنده و معترض مذهبی در یک غرفه نمایشی به دام افتاده اند و باید برای زنده ماندن از آخرالزمان در شیکاگوی 1980 گرد هم آیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Zero Avenue

3.4   - IMDB

یک نرد تنها در روز تولدش یک سلطه گر را استخدام می کند و مجموعه ای از نقش آفرینی ها را راه اندازی می کند که او را متقاعد می کند که مادرش تناسخ یافته است... و او سزاوار انتقام است. ZERO AVENUE ترکیبی بی نظیر از کمدی پوچ و فولکلور-ترسناک است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Black Phone

7.3   - IMDB

فینی شاو، یک پسر 13 ساله خجالتی اما باهوش، توسط یک قاتل سادیست ربوده شده و در زیرزمینی عایق صدا که در آن جیغ زدن فایده چندانی ندارد، به دام افتاده است. وقتی یک تلفن قطع شده روی دیوار شروع به زنگ زدن می کند، فینی متوجه می شود که می تواند صدای قربانیان قبلی قاتل را بشنود. و آنها تمام تلاش خود را میکنند که مطمئن شوند آنچه برایشان اتفاق افتاده برای فینی رخ نمیدهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mid-Century

3.4   - IMDB

تعطیلات آخر هفته زن و شوهری در یک خانه تعطیلات مدرن در اواسط قرن، زمانی مرگبار میشود که شوهر متوجه میشود صاحبش یک بیمار روانی است که حیاط خلوتی از اسرار و طرحهای مدفون روی همسرش دارد.