زیرنویس فیلم The Brothers Rico (1957)

نام فارسی فیلم : برادران ریکو (1957)

6.8
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Phil Karlson
  • سال انتشار :   1957
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Richard Conte-  Dianne Foster-  Kathryn Grant

خلاصه فارسی

ادی ریکو، دفتردار سابق یک رئیس بزرگ مافیا، اکنون به عنوان یک تاجر صادق در فلوریدا به همراه خانواده خود امرار معاش می کند. همه چیز خراب می شود وقتی پلیس شروع به جستجو برای برادران مرتبط با سندیکای او می کند که پس از یک ضربه بزرگ در لام هستند و ادی را مجبور می کند دوباره با مافیا درگیر شود.


خلاصه انگلیسی

Eddie Rico, the erstwhile bookkeeper for a big Mafia boss, is now making a living as an honest merchant in Florida with his family. Things go sour when the police start a search for his syndicate-linked brothers who are on the lam after a big hit, forcing Eddie to get involved with the Mafia again.


این فیلم با نام تجاری The Brothers Rico محصول کشور United States است.به کارگردانی Phil Karlson و بازیگرانی چون Richard Conte,Dianne Foster,Kathryn Grant در ژانر ,درام, در سال 1957 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.