زیرنویس فیلم The Bright Side (2021)

نام فارسی فیلم : سمت روشن (2021)

6.9
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Ruth Meehan
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Ireland
  • بازیگران :   Gemma-Leah Devereux-  Siobhán Cullen-  Karen Egan

خلاصه فارسی

استندآپ کمدین کیت فکر می کند زندگی او معنایی ندارد و ارزش ادامه دادن را ندارد. هنگامی که او به سرطان سینه تشخیص داده می شود، به نظر می رسد که حتی جهان نیز با او موافق است. با این حال، برخورد نزدیک با مرگ - و چهار زن دیگر در بخش شیمی درمانی - ممکن است نظر و حتی زندگی او را تغییر دهد.


خلاصه انگلیسی

Stand-up comedian Kate thinks her life has no meaning and is not worth continuing. When she’s diagnosed with breast cancer, even the universe seems to agree with her. However, a close encounter with death – and four other women on the chemo ward – might just change her mind and even her life.


این فیلم با نام تجاری The Bright Side محصول کشور Ireland است.به کارگردانی Ruth Meehan و بازیگرانی چون Gemma-Leah Devereux,Siobhán Cullen,Karen Egan در ژانر کمدی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.