زیرنویس فیلم The Big Hit (2020)

نام فارسی فیلم : بیگ هیت (2020)

  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Emmanuel Courcol
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Kad Merad-  David Ayala-  Lamine Cissokho

خلاصه فارسی

اتین، بازیگری اغلب بیکار اما دوست داشتنی، یک کارگاه تئاتر را در زندان راه اندازی می کند، جایی که گروه بعید از زندانیان را گرد هم می آورد تا نمایشنامه معروف ساموئل بکت در انتظار گودو را روی صحنه ببرند. وقتی به او اجازه داده میشود که گروه رنگارنگ محکومان را به یک تور بیرون از زندان ببرد، اتین در نهایت این شانس را پیدا میکند که پیشرفت کند.


خلاصه انگلیسی

Etienne, an often out of work but endearing actor, runs a theater workshop in a prison, where he brings together an unlikely troupe of prisoners to stage Samuel Beckett’s famous play Waiting for Godot. When he is allowed to take the colorful band of convicts on a tour outside of prison, Etienne finally has the chance to thrive.


این فیلم با نام تجاری The Big Hit محصول کشور France است.به کارگردانی Emmanuel Courcol و بازیگرانی چون Kad Merad,David Ayala,Lamine Cissokho در ژانر کمدی,درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.