زیرنویس فیلم The Big Hit (2020)

نام فارسی فیلم : بیگ هیت (2020)

  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Emmanuel Courcol
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Kad Merad-  David Ayala-  Lamine Cissokho

خلاصه فارسی

اتین، بازیگری اغلب بیکار اما دوست داشتنی، یک کارگاه تئاتر را در زندان راه اندازی می کند، جایی که گروه بعید از زندانیان را گرد هم می آورد تا نمایشنامه معروف ساموئل بکت در انتظار گودو را روی صحنه ببرند. وقتی به او اجازه داده میشود که گروه رنگارنگ محکومان را به یک تور بیرون از زندان ببرد، اتین در نهایت این شانس را پیدا میکند که پیشرفت کند.


خلاصه انگلیسی

Etienne, an often out of work but endearing actor, runs a theater workshop in a prison, where he brings together an unlikely troupe of prisoners to stage Samuel Beckett’s famous play Waiting for Godot. When he is allowed to take the colorful band of convicts on a tour outside of prison, Etienne finally has the chance to thrive.


این فیلم با نام تجاری The Big Hit محصول کشور France است.به کارگردانی Emmanuel Courcol و بازیگرانی چون Kad Merad,David Ayala,Lamine Cissokho در ژانر کمدی,درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.