زیرنویس فیلم The Amazing Mr. X (1948)

نام فارسی فیلم : The Amazing Mr. X (1948)

6.4
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Bernard Vorhaus
  • سال انتشار :   1948
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Turhan Bey-  Lynn Bari-  Cathy O'Donnell

خلاصه فارسی

یک شب در ساحل، کریستین فابر، دو سال بیوه، فکر می کند که همسر مرحومش پل را از موج سواری می شنود... سپس با مردی تیره قد بلند به نام الکسیس آشنا می شود که به نظر می رسد همه چیز را در مورد چنین چیزهایی می داند. پس از تظاهرات شبحآمیز بیشتر، کریستین و خواهر کوچکتر جانت درگیر هنرهای وهمآور الکسیس میشوند. اما او به نوبه خود می بیند که به شیطانی عمیق تر از آنچه در ذهنش بود دستکاری شده است...


خلاصه انگلیسی

On the beach one night, Christine Faber, two years a widow, thinks she hears her late husband Paul calling out of the surf...then meets a tall dark man, Alexis, who seems to know all about such things. After more ghostly manifestations, Christine and younger sister Janet become enmeshed in the eerie artifices of Alexis; but he in turn finds himself manipulated into deeper deviltry than he had in mind...


این فیلم با نام تجاری The Amazing Mr. X محصول کشور United States است.به کارگردانی Bernard Vorhaus و بازیگرانی چون Turhan Bey,Lynn Bari,Cathy O'Donnell در ژانر ,وحشت,دلهره آور در سال 1948 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم #Unknown

5.2   - IMDB

سالها پس از وقوع یک سری قتلهای تصادفی در سال 2017، نویسنده کتاب، مایکل لین ناگهان شروع به دریافت تماسهای ترسناک از ناشناختهها میکند. او به جای تمرکز بر روی صفحه اصلی اولین کتاب موفق خود، دچار وسواس این راز می شود و از کنترل خارج می شود و هر قربانی را که در شبکه یک قاتل سادیست گرفتار می شود، باز می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Revealer

4.5   - IMDB

تنش ها زمانی بالا می گیرد که یک رقصنده و معترض مذهبی در یک غرفه نمایشی به دام افتاده اند و باید برای زنده ماندن از آخرالزمان در شیکاگوی 1980 گرد هم آیند.