زیرنویس فیلم The Amazing Mr. X (1948)

نام فارسی فیلم : The Amazing Mr. X (1948)

6.4
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Bernard Vorhaus
  • سال انتشار :   1948
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Turhan Bey-  Lynn Bari-  Cathy O'Donnell

خلاصه فارسی

یک شب در ساحل، کریستین فابر، دو سال بیوه، فکر می کند که همسر مرحومش پل را از موج سواری می شنود... سپس با مردی تیره قد بلند به نام الکسیس آشنا می شود که به نظر می رسد همه چیز را در مورد چنین چیزهایی می داند. پس از تظاهرات شبحآمیز بیشتر، کریستین و خواهر کوچکتر جانت درگیر هنرهای وهمآور الکسیس میشوند. اما او به نوبه خود می بیند که به شیطانی عمیق تر از آنچه در ذهنش بود دستکاری شده است...


خلاصه انگلیسی

On the beach one night, Christine Faber, two years a widow, thinks she hears her late husband Paul calling out of the surf...then meets a tall dark man, Alexis, who seems to know all about such things. After more ghostly manifestations, Christine and younger sister Janet become enmeshed in the eerie artifices of Alexis; but he in turn finds himself manipulated into deeper deviltry than he had in mind...


این فیلم با نام تجاری The Amazing Mr. X محصول کشور United States است.به کارگردانی Bernard Vorhaus و بازیگرانی چون Turhan Bey,Lynn Bari,Cathy O'Donnell در ژانر ,وحشت,دلهره آور در سال 1948 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Seeding

5   - IMDB

هنگامی که یک کوهنورد در بیابان گم می شود، گروهی از کودکان وحشی که توسط میراث های فراموش نشدنی به پیش رانده می شوند، او را در یک نبرد سادیستی برای بقا با پایانی ترسناک به دام می اندازند.