زیرنویس فیلم Thailands Wild Cats (2021)

نام فارسی فیلم : گربه های وحشی تایلند (2021)

7.2
  • ژانر :   مستند
  • کارگردان :   Peter Lamberti
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   South Africa
  • بازیگران :   -

خلاصه فارسی

جنگل های اسرارآمیز تایلند خانه برخی از کمیاب ترین گربه های وحشی روی زمین هستند - پلنگ ابری، پلنگ آسیایی، گربه ماهیگیری هندی و ببر هند چینی. در یکی از آخرین نقاط واقعا وحشی جهان، این مجموعه خارق العاده از شکارچیان مخفی از آخرین سنگر باقی مانده خود دفاع می کنند. از آنجایی که قلمروهایشان در هم میپیچد و دائماً تغییر میکند، این گربهها برای زنده ماندن و رشد در این سرزمینهای درهم، باید هر روز مرگ را فریب دهند.


خلاصه انگلیسی

The mysterious jungles of Thailand are home to some of the rarest wild cats on earth - the Clouded Leopard, The Asian Leopard, The Indian Fishing Cat and the Indo Chinese Tiger. In one of the last truly wild corners of the world this extraordinary collection of secretive predators defend their last remaining stronghold. As their territories intertwine and continuously shift, these cats must cheat death on a daily basis if they are to survive and thrive out in these tangled lands


این فیلم با نام تجاری Thailand's Wild Cats محصول کشور South Africa است.به کارگردانی Peter Lamberti و بازیگرانی چون - در ژانر مستند در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bitconned

6.5   - IMDB

در این مستند جنایت واقعی، سه مرد از بازار آزاد ارزهای دیجیتال برای کلاهبرداری میلیونها نفر از سرمایهگذاران سوء استفاده میکنند و از شیوههای زندگی تجملاتی سرمایهگذاری میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Greatest Night in Pop

7.9   - IMDB

در سال 1985، 46 آیکون موسیقی، از جمله لیونل ریچی، مایکل جکسون، بروس اسپرینگستین، سیندی لاپر، دایانا راس و استیوی واندر، گرد هم آمدند تا پر ستاره ترین جلسه ضبط تاریخ را برگزار کنند. این داستان ناگفته آهنگ پاپ افسانه ای جهانی "We Are the World" است - که تقریباً اتفاق نیفتاد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

7.2   - IMDB

نگاهی عمیق به فرآیند خلاقانه «جامعه برف» با حضور بازیگران، خدمه، کارگردان J.A. بایونا و حتی بازماندگان واقعی.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kevin James: Irregardless

5.7   - IMDB

کوین جیمز برداشتی خنده دار و بدون فیلتر در مورد والدین، ازدواج و پیر شدن ارائه می دهد. همانطور که فقط جیمز می تواند، او طیفی از موضوعات را پوشش می دهد، از انگیزه دادن به کودکان برای کنار گذاشتن بازی های ویدیویی خود، تا اینکه چرا به فناوری اعتماد ندارد، و چند تاتر تاتر که می تواند در دهانش جا کند!

زیر‌نویس فارسی فیلم Zuckerberg: King of the Metaverse

5.2   - IMDB

این مستند به بررسی سفر زاکربرگ از یک دانشجوی هاروارد تا بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک می پردازد. دو دهه پس از تاسیس فیس بوک، یک مستند بلند داستان درونی وقایعی را روایت می کند که زندگی و حرفه مارک زاکربرگ را شکل داده و تأثیری که بر زندگی مردم داشته است. زاکربرگ: پادشاه متاورس که از طریق شهادت چهرههای کلیدی و فیلمهای آرشیو گفته میشود به ظهور جوانترین میلیاردر جهان نگاه میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jacqueline Novak: Get on Your Knees

6.6   - IMDB

ژاکلین نواک، کمدین، مدیتیشن خندهدار و فلسفی در مورد بلوغ و قسمت خاصی از خود در این استندآپ ویژه صمیمی ارائه میکند.