زیرنویس فیلم Swap Me, Baby (2022)

نام فارسی فیلم : با من عوض کن عزیزم (2022)

5.5
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ava Bogle-  Falk Hentschel-  Kimberly Leemans

خلاصه فارسی

لیلی، یک زن تاجر تنبل و فیلیپ، یک ژیگولوی فرانسوی که قارچهای بزرگتر از زندگی خود را ترک میکند، 8 ماهه باردار هستند. درمانگر آنها یک فرار از طبیعت را در یک کلبه دورافتاده توصیه می کند. سفر کوچک آخر هفته آنها به یک ماجراجویی خنده دار تبدیل می شود وقتی فیلیپ به جعبه جادویی برخورد می کند که روح آنها را عوض می کند. لیلی و فیلیپ وظیفه دارند معماها را پشت سر بگذارند تا نه تنها بدن خود را برگردانند بلکه درک بهتری از مخالف خود و آنچه که به عنوان والدین ارائه می دهند را نیز بدست آورند.


خلاصه انگلیسی

Lily, an uptight business woman and Philippe, a larger than life French mushroom tripping gigolo are 8 months pregnant. Their therapist recommends a nature getaway at a remote cabin. Their little weekend trip turns into a hilarious adventure when Philippe stumbles upon a magic box that swaps out their souls. Lily and Philippe are tasked with riddle after riddle not only to get their own bodies back but to also get a better understanding of their opposite and what they have to offer as parents.


این فیلم با نام تجاری Swap Me, Baby محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Ava Bogle,Falk Hentschel,Kimberly Leemans در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.