زیرنویس فیلم Student Body (2022)

نام فارسی فیلم : بدنه دانشجویی (2022)

4.2
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Lee Ann Kurr
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Christian Camargo-  Montse Hernandez-  Cheyenne Haynes

خلاصه فارسی

جین شیپلی، دانش آموز دبیرستانی، به دنبال اصلاح رابطه ی پراکنده خود با بهترین دوست دوران کودکی خود مریت است و با همسالان سرکش خود هماهنگ می شود. هنگامی که معلم ریاضی جین از حد خود فراتر می رود، یک مدیریت بی تفاوت دبیرستان، جین و مریت را مجبور می کند تا مسائل را به دست خود بگیرند، و روابط آنها را به آشفتگی بیشتر سوق می دهد و عواقب مرگبار را برمی انگیزد.


خلاصه انگلیسی

High school student Jane Shipley seeks to mend her splintering relationship with childhood best friend Merritt, and fit in with her rebellious peers. When Jane's math teacher oversteps his bounds, an apathetic high school administration forces Jane and Merritt to take matters into their own hands, driving their relationship into further turmoil and inciting deadly consequences.


این فیلم با نام تجاری Student Body محصول کشور United States است.به کارگردانی Lee Ann Kurr و بازیگرانی چون Christian Camargo,Montse Hernandez,Cheyenne Haynes در ژانر وحشت,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم There's Something Wrong with the Children

5   - IMDB

مارگارت و بن با دوستان دیرینه الی و توماس و دو فرزند خردسالشان به سفر آخر هفته می روند. در نهایت، زمانی که بچهها پس از ناپدید شدن در جنگل یک شبه رفتار عجیبی از خود نشان میدهند، بن شروع به مشکوک شدن به چیزی فراطبیعی میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snow Falls

2.9   - IMDB

پس از یک طوفان زمستانی، پنج دوست را در یک کابین دورافتاده بدون برق و غذای کمی گرفتار میکند، سرگردانی به آرامی سلامت عقل آنها را میگیرد، زیرا هر یک از آنها تسلیم ترس از آلوده شدن یا بد بودن برف میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.