زیرنویس فیلم Stanleyville (2021)

نام فارسی فیلم : استانلیویل (2021)

4.5
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Maxwell McCabe-Lokos
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Susanne Wuest-  Cara Ricketts-  Christian Serritiello

خلاصه فارسی

پهپاد اداری ماریا باربیزان زندگی بیمعنای به نظر میرسد. او تنها است و واقعاً وجود ندارد، در محل کارش یا در خانواده اش. یک روز، او هر کاری که همه ما آرزویش را داشتیم انجام می دهد - کیف پول و زندگی قدیمی خود را به سطل زباله می اندازد و به یک مسابقه مرموز برای برنده شدن ... یک ماشین می پیوندد. او که در اتاقی با چهار غریبه، که هر کدام عجیبتر از دیگری عجیبتر هستند، محبوس میشود، او باید یک سری چالشها را پشت سر بگذارد - «رقابتی برای بررسی ماهیت بیان ذهن و بدن» که توسط هومونکولوس، میزبانی جذاب و کنجکاو هدایت میشود.


خلاصه انگلیسی

Office drone Maria Barbizan leads what looks like a meaningless life. She’s lonely, and she doesn’t really exist, at her job or within her family. One day, she does everything we’ve all dreamed of – she throws her purse and old life in the trash, and joins an enigmatic contest to win... a car. Locked in a room with four strangers, each more eccentric than the next, she must go through a series of challenges – a “competition to probe the very essence of mind-body articulation”, lead by Homunculus, an intriguing and curious host.


این فیلم با نام تجاری Stanleyville محصول کشور Canada است.به کارگردانی Maxwell McCabe-Lokos و بازیگرانی چون Susanne Wuest,Cara Ricketts,Christian Serritiello در ژانر کمدی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.