زیرنویس فیلم Stanleyville (2021)

نام فارسی فیلم : استانلیویل (2021)

4.5
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Maxwell McCabe-Lokos
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Susanne Wuest-  Cara Ricketts-  Christian Serritiello

خلاصه فارسی

پهپاد اداری ماریا باربیزان زندگی بیمعنای به نظر میرسد. او تنها است و واقعاً وجود ندارد، در محل کارش یا در خانواده اش. یک روز، او هر کاری که همه ما آرزویش را داشتیم انجام می دهد - کیف پول و زندگی قدیمی خود را به سطل زباله می اندازد و به یک مسابقه مرموز برای برنده شدن ... یک ماشین می پیوندد. او که در اتاقی با چهار غریبه، که هر کدام عجیبتر از دیگری عجیبتر هستند، محبوس میشود، او باید یک سری چالشها را پشت سر بگذارد - «رقابتی برای بررسی ماهیت بیان ذهن و بدن» که توسط هومونکولوس، میزبانی جذاب و کنجکاو هدایت میشود.


خلاصه انگلیسی

Office drone Maria Barbizan leads what looks like a meaningless life. She’s lonely, and she doesn’t really exist, at her job or within her family. One day, she does everything we’ve all dreamed of – she throws her purse and old life in the trash, and joins an enigmatic contest to win... a car. Locked in a room with four strangers, each more eccentric than the next, she must go through a series of challenges – a “competition to probe the very essence of mind-body articulation”, lead by Homunculus, an intriguing and curious host.


این فیلم با نام تجاری Stanleyville محصول کشور Canada است.به کارگردانی Maxwell McCabe-Lokos و بازیگرانی چون Susanne Wuest,Cara Ricketts,Christian Serritiello در ژانر کمدی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.