زیرنویس فیلم Spiritwalker (2021)

نام فارسی فیلم : روح گردان (2021)

6.2
  • ژانر :   اکشن فانتزی
  • کارگردان :   Yoon Jae-geun
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   South Korea
  • بازیگران :   Yoon Kyesang-  Ji-Yeon Lim-  Yong-woo Park

خلاصه فارسی

مردی حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت با بدن جدیدی از خواب بیدار می شود و هر بار مجبور می شود بفهمد که او کیست. این وضعیت زمانی شروع می شود که او در وسط یک تصادف اتومبیل، در بدن شخصی که او را نمی شناسد، بیدار می شود، بدون اینکه بداند او کیست. او شروع به درک می کند که روحش به بدن دیگری چسبیده است و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. در جستجوی ناامیدانه خود برای یافتن خود، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. با حوصله عمیقتر این راز، با یک سازمان مخفی مواجه میشود که به نظر میرسد او را تعقیب میکند. قبل از اینکه خیلی دیر شود، او باید راهی برای بازگشت به بدن خود پیدا کند.


خلاصه انگلیسی

A man loses his memory and wakes up in a new body every 12 hours, each time forced to discover who he is anew. This condition begins when he wakes up in the middle of a car crash, in the body of someone he doesn't recognize, without any knowledge of who he is. He begins to realize that his spirit is stuck to a different body and moves every 12 hours. In his desperate search to find himself, he comes across a woman who claims to recognize him. As he bores deeper into the mystery, he comes across a secretive organization that appears to be chasing him. Before it’s too late, he must find a way back into his own body.


این فیلم با نام تجاری Spiritwalker محصول کشور South Korea است.به کارگردانی Yoon Jae-geun و بازیگرانی چون Yoon Kyesang,Ji-Yeon Lim,Yong-woo Park در ژانر اکشن,فانتزی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم After Blue

5.5   - IMDB

در آینده ای دور، در یک سیاره وحشی، نوجوان تنها راکسی یک جنایتکار مدفون در شن ها را آزاد می کند. پس از آزادی، زن دوباره شروع به گسترش ترس و مرگ می کند. راکسی و مادرش زورا مسئول شناخته می شوند، از جامعه خود تبعید شده و محکوم به ردیابی قاتل هستند. بنابراین، آنها شروع به پرسه زدن در قلمروهای خارق العاده و طیفی بهشت ​​کثیف خود می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Harmony

5.5   - IMDB

سوفیا، یک سرباز مجروح، مشکوک است که مرکز پزشکی که ارتش او را در آن قرار داده است، واقعاً برای بهبودی او نیست، بلکه چیزی بسیار بدتر است. این مرکز با نام رمز هارمونی در واقع یک برنامه دولتی برای ایجاد تله پاتی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Spiderhead

5.4   - IMDB

یک زندانی در یک ندامتگاه پیشرفته شروع به زیر سوال بردن هدف داروهای کنترل کننده احساسات می کند که برای یک نابغه داروسازی آزمایش می کند.