زیرنویس فیلم Spiritwalker (2021)

نام فارسی فیلم : روح گردان (2021)

6.2
  • ژانر :   اکشن فانتزی
  • کارگردان :   Yoon Jae-geun
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   South Korea
  • بازیگران :   Yoon Kyesang-  Ji-Yeon Lim-  Yong-woo Park

خلاصه فارسی

مردی حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت با بدن جدیدی از خواب بیدار می شود و هر بار مجبور می شود بفهمد که او کیست. این وضعیت زمانی شروع می شود که او در وسط یک تصادف اتومبیل، در بدن شخصی که او را نمی شناسد، بیدار می شود، بدون اینکه بداند او کیست. او شروع به درک می کند که روحش به بدن دیگری چسبیده است و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. در جستجوی ناامیدانه خود برای یافتن خود، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. با حوصله عمیقتر این راز، با یک سازمان مخفی مواجه میشود که به نظر میرسد او را تعقیب میکند. قبل از اینکه خیلی دیر شود، او باید راهی برای بازگشت به بدن خود پیدا کند.


خلاصه انگلیسی

A man loses his memory and wakes up in a new body every 12 hours, each time forced to discover who he is anew. This condition begins when he wakes up in the middle of a car crash, in the body of someone he doesn't recognize, without any knowledge of who he is. He begins to realize that his spirit is stuck to a different body and moves every 12 hours. In his desperate search to find himself, he comes across a woman who claims to recognize him. As he bores deeper into the mystery, he comes across a secretive organization that appears to be chasing him. Before it’s too late, he must find a way back into his own body.


این فیلم با نام تجاری Spiritwalker محصول کشور South Korea است.به کارگردانی Yoon Jae-geun و بازیگرانی چون Yoon Kyesang,Ji-Yeon Lim,Yong-woo Park در ژانر اکشن,فانتزی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wanted Man

4.7   - IMDB

یک افسر پلیس را دنبال می کند که باید یک شاهد عینی را پس از تیراندازی کارتل که منجر به کشته شدن چندین مامور DEA می شود، اسکورت کند، اما پس از آن او باید تصمیم بگیرد که وقتی متوجه می شوند حمله توسط نیروهای آمریکایی انجام شده است به چه کسی اعتماد کند.