زیرنویس فیلم Sophies Revenge (2009)

نام فارسی فیلم : انتقام سوفی (2009)

5.9
  • ژانر :   کمدی داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Eva Jin
  • سال انتشار :   2009
  • محصول کشور :   South Korea China
  • بازیگران :   Ziyi Zhang-  Bingbing Fan-  Peter Ho

خلاصه فارسی

سوفی، نویسنده کمیک استریپ، که تنها دو ماه قبل از عروسی آنها توسط نامزدش کنار گذاشته شده، نقشه مفصلی برای بازگرداندن جف خود و تنبیه ستاره سینما، جوآنا، که او را اغوا کرده است، طراحی می کند. او خودش را شریک زندگی میبیند، گوردون، یکی از معشوق سابق جوآنا. این دو با کمک دو دوست صمیمی سوفی، لوسی و لیلی، در یک ماجراجویی کمدی پر از خنده و اشک شروع میکنند. در آستانه موفقیت خود، سوفی ناگهان مجبور شد بین جف پشیمان و گوردون که عاشق او شده یکی را انتخاب کند.


خلاصه انگلیسی

Dumped by her fiance just two months before their wedding, comic strip writer Sophie hatches an elaborate plan to get her Jeff back and punish the movie star, Joanna, who seduced him away. She finds herself a partner, Gordon, an ex-lover of Joanna's. The two start on a comic adventure full of laughs and tears, aided by Sophie's two best friends, Lucy and Lily. At the eve of her success, Sophie suddenly faced of having to chose between a repentant Jeff and Gordon who has fallen for her.


این فیلم با نام تجاری Sophie's Revenge محصول کشور South Korea,China است.به کارگردانی Eva Jin و بازیگرانی چون Ziyi Zhang,Bingbing Fan,Peter Ho در ژانر کمدی,داستان عاشقانه در سال 2009 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Name Is Loh Kiwan

6.8   - IMDB

لوه کیوان، جدا شده از کره شمالی، با فرار از چین، تصمیم می گیرد تا آرزوی در حال مرگ مادرش را برآورده کند، تا جایی پیدا کند که بتواند واقعاً نام خود را داشته باشد و با شرایط خودش زندگی کند. او به بلژیک سفر می کند تا به دنبال وضعیت پناهندگی باشد، اما در نهایت بدون هیچ وسیله ای برای امرار معاش و سقفی بالای سرش در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. ماری که قبلاً نماینده تیم ملی تیراندازی بلژیک بود و اکنون با شیاطین درونی خود مبارزه می کند، به یک کیوان خسته می رسد و کیف پول او را می دزدد. این دو در نهایت به درگیری شدیدی ختم میشوند. و تنها زمانی که ماری متوجه می شود که کیف پول تنها یادگاری است که از مادر کیوان به جا مانده است، آنها شروع به جذب یکدیگر می کنند و به خاطر تجربیات و احساسات مشترکشان می افتند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Wedding Veil Expectations

6.7   - IMDB

اوری و پیتر سعی میکنند در حین بازسازی خانه قدیمیای که خریدهاند و کارهای شعبدهبازی میکنند، عاشقانه را زنده نگه دارند، اما وقتی اخباری را دریافت میکنند که انتظارش را داشتند، همهچیز چشمانداز جدیدی پیدا میکند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.