زیرنویس فیلم Sneakerella (2022)

نام فارسی فیلم : اسنیکرلا (2022)

4.6
  • ژانر :   کمدی خانوادگی موزیکال
  • کارگردان :   Elizabeth Allen Rosenbaum
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Chosen Jacobs-  Lexi Underwood-  Devyn Nekoda

خلاصه فارسی

وقتی ال، یک طراح مشتاق کفشهای کتانی اهل کوئینز، با کیرا کینگ، دختر بسیار مستقل ستاره بسکتبال افسانهای و داریوش کینگ، سرمایهدار کتانیهای کتانی آشنا میشود، جرقههایی به پرواز در میآید که این دو بر سر علاقهی دوجانبهشان به کفشهای کتانی به هم میپیوندند. ال با کمی تلنگر از بهترین دوستش و پاشیدن جادوی Fairy Godfather، شجاعت استفاده از استعداد خود را پیدا می کند تا رویای خود را برای تبدیل شدن به یک طراح کفش کتانی «مشروع» در صنعت دنبال کند.


خلاصه انگلیسی

When El, an aspiring sneaker designer from Queens, meets Kira King, the fiercely independent daughter of legendary basketball star and sneaker tycoon Darius King, sparks fly as the two bond over their mutual affinity for sneakers. With a little nudge from his best friend and a sprinkle of Fairy Godfather magic, El finds the courage to use his talent to pursue his dream of becoming a ‘legit’ sneaker designer in the industry.


این فیلم با نام تجاری Sneakerella محصول کشور United States است.به کارگردانی Elizabeth Allen Rosenbaum و بازیگرانی چون Chosen Jacobs,Lexi Underwood,Devyn Nekoda در ژانر کمدی,خانوادگی,موزیکال در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.