زیرنویس فیلم Sneakerella (2022)

نام فارسی فیلم : اسنیکرلا (2022)

4.6
  • ژانر :   کمدی خانوادگی موزیکال
  • کارگردان :   Elizabeth Allen Rosenbaum
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Chosen Jacobs-  Lexi Underwood-  Devyn Nekoda

خلاصه فارسی

وقتی ال، یک طراح مشتاق کفشهای کتانی اهل کوئینز، با کیرا کینگ، دختر بسیار مستقل ستاره بسکتبال افسانهای و داریوش کینگ، سرمایهدار کتانیهای کتانی آشنا میشود، جرقههایی به پرواز در میآید که این دو بر سر علاقهی دوجانبهشان به کفشهای کتانی به هم میپیوندند. ال با کمی تلنگر از بهترین دوستش و پاشیدن جادوی Fairy Godfather، شجاعت استفاده از استعداد خود را پیدا می کند تا رویای خود را برای تبدیل شدن به یک طراح کفش کتانی «مشروع» در صنعت دنبال کند.


خلاصه انگلیسی

When El, an aspiring sneaker designer from Queens, meets Kira King, the fiercely independent daughter of legendary basketball star and sneaker tycoon Darius King, sparks fly as the two bond over their mutual affinity for sneakers. With a little nudge from his best friend and a sprinkle of Fairy Godfather magic, El finds the courage to use his talent to pursue his dream of becoming a ‘legit’ sneaker designer in the industry.


این فیلم با نام تجاری Sneakerella محصول کشور United States است.به کارگردانی Elizabeth Allen Rosenbaum و بازیگرانی چون Chosen Jacobs,Lexi Underwood,Devyn Nekoda در ژانر کمدی,خانوادگی,موزیکال در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.