زیرنویس فیلم Silmido (2003)

نام فارسی فیلم : سیلمیدو (2003)

  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Kang Woo-suk
  • سال انتشار :   2003
  • محصول کشور :   South Korea
  • بازیگران :   Sung-Ki Ahn-  Sol Kyung-gu-  Joon-ho Huh

خلاصه فارسی

در 31 ژانویه 1968، 31 کماندوی کره شمالی در یک ماموریت ناموفق برای ترور رئیس جمهور پارک چونگ هی به کره جنوبی نفوذ کردند. برای انتقام، ارتش کره جنوبی تیمی متشکل از 31 جنایتکار را در جزیره سیلمیدو گرد هم آورد تا کیم ایل سونگ را برای یک ماموریت انتحاری برای بازخرید افتخار خود بکشند، اما لغو شد و آنها را ناامید کرد. این بر اساس یک قیام نظامی در دهه 1970 است.


خلاصه انگلیسی

On 31 January 1968, 31 North Korean commandos infiltrated South Korea in a failed mission to assassinate President Park Chung-hee. In revenge, the South Korean military assembled a team of 31 criminals on the island of Silmido to kill Kim Il-sung for a suicide mission to redeem their honor, but was cancelled, leaving them frustrated. It is loosely based on a military uprising in the 1970s.


این فیلم با نام تجاری Silmido محصول کشور South Korea است.به کارگردانی Kang Woo-suk و بازیگرانی چون Sung-Ki Ahn,Sol Kyung-gu,Joon-ho Huh در ژانر اکشن,درام در سال 2003 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.