زیرنویس فیلم Silmido (2003)

نام فارسی فیلم : سیلمیدو (2003)

  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Kang Woo-suk
  • سال انتشار :   2003
  • محصول کشور :   South Korea
  • بازیگران :   Sung-Ki Ahn-  Sol Kyung-gu-  Joon-ho Huh

خلاصه فارسی

در 31 ژانویه 1968، 31 کماندوی کره شمالی در یک ماموریت ناموفق برای ترور رئیس جمهور پارک چونگ هی به کره جنوبی نفوذ کردند. برای انتقام، ارتش کره جنوبی تیمی متشکل از 31 جنایتکار را در جزیره سیلمیدو گرد هم آورد تا کیم ایل سونگ را برای یک ماموریت انتحاری برای بازخرید افتخار خود بکشند، اما لغو شد و آنها را ناامید کرد. این بر اساس یک قیام نظامی در دهه 1970 است.


خلاصه انگلیسی

On 31 January 1968, 31 North Korean commandos infiltrated South Korea in a failed mission to assassinate President Park Chung-hee. In revenge, the South Korean military assembled a team of 31 criminals on the island of Silmido to kill Kim Il-sung for a suicide mission to redeem their honor, but was cancelled, leaving them frustrated. It is loosely based on a military uprising in the 1970s.


این فیلم با نام تجاری Silmido محصول کشور South Korea است.به کارگردانی Kang Woo-suk و بازیگرانی چون Sung-Ki Ahn,Sol Kyung-gu,Joon-ho Huh در ژانر اکشن,درام در سال 2003 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.