زیرنویس فیلم Shaolin Temple (1976)

نام فارسی فیلم : معبد شائولین (1976)

6.8
  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   Chang Cheh
  • سال انتشار :   1976
  • محصول کشور :   Hong Kong
  • بازیگران :   Sheng Fu-  Kuan-Chun Chi-  Lung Ti

خلاصه فارسی

هیچ مکانی در دنیای هنرهای رزمی مقدس تر از معبد شائولین چین نیست. این مکان ویژه سزاوار حماسه ای خاص است، چیزی که استاد هنرهای رزمی در این نبرد بین برندی شجاع از بوکسورهای چینی و به معنای واقعی کلمه هزاران سرباز چینگ ارائه می دهد - با خیانت ها، دسیسه ها و ماشین های جنگی بدیع مانند 108 روبات چوبی. درگیریها در پیچیدگی، شدت و حتی تعلیق افزایش مییابد، زیرا راهبان برای زنده ماندن در مواجهه با شانسهای بزرگ تلاش میکنند.


خلاصه انگلیسی

There is no place more hallowed in the martial art world than China's Shaolin Temple. This special place deserves a special epic, which is what the martial arts maestro delivers in this battle between a brave brand of Chinese boxers and literally thousands of Ching troops - complete with betrayals, intrigues, and such novel fighting machines as 108 wooden robots. The conflicts grow in complexity, intensity and even suspense as monks struggle to stay alive in the face of overwhelming odds.


این فیلم با نام تجاری Shaolin Temple محصول کشور Hong Kong است.به کارگردانی Chang Cheh و بازیگرانی چون Sheng Fu,Kuan-Chun Chi,Lung Ti در ژانر اکشن در سال 1976 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wanted Man

4.7   - IMDB

یک افسر پلیس را دنبال می کند که باید یک شاهد عینی را پس از تیراندازی کارتل که منجر به کشته شدن چندین مامور DEA می شود، اسکورت کند، اما پس از آن او باید تصمیم بگیرد که وقتی متوجه می شوند حمله توسط نیروهای آمریکایی انجام شده است به چه کسی اعتماد کند.