زیرنویس فیلم Shaolin Temple (1976)

نام فارسی فیلم : معبد شائولین (1976)

6.8
  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   Chang Cheh
  • سال انتشار :   1976
  • محصول کشور :   Hong Kong
  • بازیگران :   Sheng Fu-  Kuan-Chun Chi-  Lung Ti

خلاصه فارسی

هیچ مکانی در دنیای هنرهای رزمی مقدس تر از معبد شائولین چین نیست. این مکان ویژه سزاوار حماسه ای خاص است، چیزی که استاد هنرهای رزمی در این نبرد بین برندی شجاع از بوکسورهای چینی و به معنای واقعی کلمه هزاران سرباز چینگ ارائه می دهد - با خیانت ها، دسیسه ها و ماشین های جنگی بدیع مانند 108 روبات چوبی. درگیریها در پیچیدگی، شدت و حتی تعلیق افزایش مییابد، زیرا راهبان برای زنده ماندن در مواجهه با شانسهای بزرگ تلاش میکنند.


خلاصه انگلیسی

There is no place more hallowed in the martial art world than China's Shaolin Temple. This special place deserves a special epic, which is what the martial arts maestro delivers in this battle between a brave brand of Chinese boxers and literally thousands of Ching troops - complete with betrayals, intrigues, and such novel fighting machines as 108 wooden robots. The conflicts grow in complexity, intensity and even suspense as monks struggle to stay alive in the face of overwhelming odds.


این فیلم با نام تجاری Shaolin Temple محصول کشور Hong Kong است.به کارگردانی Chang Cheh و بازیگرانی چون Sheng Fu,Kuan-Chun Chi,Lung Ti در ژانر اکشن در سال 1976 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Harmony

5.5   - IMDB

سوفیا، یک سرباز مجروح، مشکوک است که مرکز پزشکی که ارتش او را در آن قرار داده است، واقعاً برای بهبودی او نیست، بلکه چیزی بسیار بدتر است. این مرکز با نام رمز هارمونی در واقع یک برنامه دولتی برای ایجاد تله پاتی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Spiderhead

5.4   - IMDB

یک زندانی در یک ندامتگاه پیشرفته شروع به زیر سوال بردن هدف داروهای کنترل کننده احساسات می کند که برای یک نابغه داروسازی آزمایش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Blowback

4.4   - IMDB

هنگامی که یک دزد اصلی در جریان سرقت بانک خرابکاری می شود و مرده می ماند، او به دنبال انتقام از خدمه سابق خود در یک زمان است. اکنون، با نزدیک شدن پلیس و اوباش، او در حال مسابقه زندگی خود است تا ثروتی ناگفته را در ارزهای دیجیتال از کسانی که او را دو برابر کرده اند، پس بگیرد.