زیرنویس فیلم Seize the Night (2022)

نام فارسی فیلم : شب را تصرف کن (2022)

4.7
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Nina Bergman-  Trevor Torseth-  Matt Miller

خلاصه فارسی

در طول یک شب، یک عشق طوفانی بین یک فروشنده مواد مخدر و یک خواننده زیرزمینی، هر دوی آنها را در مسیر برخورد با یک داروی جدید خطرناک کنترل کننده ذهن قرار می دهد. همانطور که شب وحشی این زوج آنها را در زیر زمین لس آنجلس می برد، آنها متوجه می شوند که هر یک از آنها رازی را از دیگری پنهان می کنند و یکی از آنها قبل از طلوع خورشید خواهد مرد.


خلاصه انگلیسی

Over the course of one night, a whirlwind romance between a drug dealer and an underground singer takes them both on a collision course with a dangerous new mind-control drug. As the couple's wild night takes them through the Los Angeles underground, they discover that each of them is hiding a secret from the other and that one of them will die before the sun rises.


این فیلم با نام تجاری Seize the Night محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Nina Bergman,Trevor Torseth,Matt Miller در ژانر درام,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.