زیرنویس فیلم Save the Cinema (2022)

نام فارسی فیلم : سینما را نجات دهید (2022)

6.5
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Sara Sugarman
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Louisa Cliffe-  Krrish Patel-  Jonathan Pryce

خلاصه فارسی

Save The Cinema داستان واقعی لیز ایوانز، آرایشگر و رهبر یک تئاتر جوانان در کارمارتن، ولز را روایت می کند که در سال 1993 کمپینی را برای نجات تئاتر لیریک از بسته شدن آغاز کرد. در کنار شهردار وقت کارمارتن، ریچارد گودریج (فیلم این نقش را به یک مشاور محلی تغییر میدهد)، آنها از استیون اسپیلبرگ کمک گرفتند و اولین نمایش ویژه پارک ژوراسیک را تضمین کردند.


خلاصه انگلیسی

Save The Cinema tells the true story of Liz Evans, a hairdresser and leader of a youth theatre in Carmarthen, Wales, who began a campaign in 1993 to save the Lyric theatre from closure. Alongside then Mayor of Carmarthen Richard Goodridge (the film changes this role to a local councillor), they enlisted the help of Steven Spielberg, securing a special premiere of Jurassic Park.


این فیلم با نام تجاری Save the Cinema محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Sara Sugarman و بازیگرانی چون Louisa Cliffe,Krrish Patel,Jonathan Pryce در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bleeding Love

5.5   - IMDB

در تلاش برای پیوستن دوباره به دخترش پس از مدتی غیبت، پدری او را به یک سفر جاده ای به سانتافه، نیومکزیکو می برد. در طول مسیر آنها با شخصیت ها و موانع جالبی روبرو می شوند و رابطه خود را مرتب می کنند.