زیرنویس فیلم Save the Cinema (2022)

نام فارسی فیلم : سینما را نجات دهید (2022)

6.5
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Sara Sugarman
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Louisa Cliffe-  Krrish Patel-  Jonathan Pryce

خلاصه فارسی

Save The Cinema داستان واقعی لیز ایوانز، آرایشگر و رهبر یک تئاتر جوانان در کارمارتن، ولز را روایت می کند که در سال 1993 کمپینی را برای نجات تئاتر لیریک از بسته شدن آغاز کرد. در کنار شهردار وقت کارمارتن، ریچارد گودریج (فیلم این نقش را به یک مشاور محلی تغییر میدهد)، آنها از استیون اسپیلبرگ کمک گرفتند و اولین نمایش ویژه پارک ژوراسیک را تضمین کردند.


خلاصه انگلیسی

Save The Cinema tells the true story of Liz Evans, a hairdresser and leader of a youth theatre in Carmarthen, Wales, who began a campaign in 1993 to save the Lyric theatre from closure. Alongside then Mayor of Carmarthen Richard Goodridge (the film changes this role to a local councillor), they enlisted the help of Steven Spielberg, securing a special premiere of Jurassic Park.


این فیلم با نام تجاری Save the Cinema محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Sara Sugarman و بازیگرانی چون Louisa Cliffe,Krrish Patel,Jonathan Pryce در ژانر درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.