زیرنویس فیلم Round Midnight (1986)

نام فارسی فیلم : %27دور نیمه شب (1986)

7.4
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Bertrand Tavernier
  • سال انتشار :   1986
  • محصول کشور :   United States France
  • بازیگران :   Dexter Gordon-  François Cluzet-  Gabrielle Haker

خلاصه فارسی

در یک شب در سال 1959 در پاریس، یک جازمن پیر و بیمار، در کلوپ شبانه بلو نوت، نالهای شیوا از ساکس تنور خود میخواند. در بیرون، یک جوان پاریسی هم شکسته شد تا برای شنیدن آن نت ها یک لیوان شراب بخرد. به زودی آنها دوستی برقرار می کنند که جرقه ای از نبوغ نهایی را می زند.


خلاصه انگلیسی

Inside the Blue Note nightclub one night in 1959 Paris, an aged, ailing jazzman coaxes an eloquent wail from his tenor sax. Outside, a young Parisian too broke to buy a glass of wine strains to hear those notes. Soon they will form a friendship that sparks a final burst of genius.


این فیلم با نام تجاری 'Round Midnight محصول کشور United States,France است.به کارگردانی Bertrand Tavernier و بازیگرانی چون Dexter Gordon,François Cluzet,Gabrielle Haker در ژانر درام, در سال 1986 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم This Is Me Now

7.4   - IMDB

بازتابی صمیمی، خارقالعاده و روایت محور از سفر جنیفر لوپز برای خوددرمانی و عشق به خود در دنیایی غوطهور که در آن موسیقی و تصاویر بصری در هم تنیده شدهاند و چالشهای پیش رو و پیروزیهای به دست آمده را آشکار میکنند.