زیرنویس فیلم Righteous Ties (2006)

نام فارسی فیلم : پیوندهای صالح (2006)

  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jang Jin
  • سال انتشار :   2006
  • محصول کشور :   South Korea
  • بازیگران :   Jae-yeong Jeong-  Jun-ho Jeong-  Seung-ryong Ryu

خلاصه فارسی

چی سونگ که یک مافیای عجیب و غریب اما وفادار است به خاطر نقشی که در یک درگیری باندی داشت به زندان فرستاده می شود. اما هنگامی که والدینش مورد حمله اوباش رقیب قرار میگیرند و افراد خودش هیچ اقدامی نمیکنند، او متوجه میشود که یک دهه وفاداری به باند بیهوده شده است. او که مصمم به رویارویی با رئیس خود است، راهی برای فرار از زندان با هم زندانیانش پیدا می کند. در همین حال، به دوستش جو جونگ وظیفه داده می شود که چی سونگ را متوقف کند و او را مجبور می کند بین پیوند دوستی و وفاداری به باند یکی را انتخاب کند.


خلاصه انگلیسی

An eccentric but faithful mafia, Chi-sung is sent to prison for his part in a gang fight. But when his parents are attacked by a rival mob and his own people take no action, he realizes that a decade of loyalty towards the gang has become futile. Determined to confront his own boss, he finds a way to escape from prison with his fellow inmates. Meanwhile, his friend Joo-joong is given the task to stop Chi-sung, forcing him to choose between the bond of friendship and loyalty towards the gang.


این فیلم با نام تجاری Righteous Ties محصول کشور South Korea است.به کارگردانی Jang Jin و بازیگرانی چون Jae-yeong Jeong,Jun-ho Jeong,Seung-ryong Ryu در ژانر کمدی,,درام در سال 2006 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.