زیرنویس فیلم Righteous Ties (2006)

نام فارسی فیلم : پیوندهای صالح (2006)

  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jang Jin
  • سال انتشار :   2006
  • محصول کشور :   South Korea
  • بازیگران :   Jae-yeong Jeong-  Jun-ho Jeong-  Seung-ryong Ryu

خلاصه فارسی

چی سونگ که یک مافیای عجیب و غریب اما وفادار است به خاطر نقشی که در یک درگیری باندی داشت به زندان فرستاده می شود. اما هنگامی که والدینش مورد حمله اوباش رقیب قرار میگیرند و افراد خودش هیچ اقدامی نمیکنند، او متوجه میشود که یک دهه وفاداری به باند بیهوده شده است. او که مصمم به رویارویی با رئیس خود است، راهی برای فرار از زندان با هم زندانیانش پیدا می کند. در همین حال، به دوستش جو جونگ وظیفه داده می شود که چی سونگ را متوقف کند و او را مجبور می کند بین پیوند دوستی و وفاداری به باند یکی را انتخاب کند.


خلاصه انگلیسی

An eccentric but faithful mafia, Chi-sung is sent to prison for his part in a gang fight. But when his parents are attacked by a rival mob and his own people take no action, he realizes that a decade of loyalty towards the gang has become futile. Determined to confront his own boss, he finds a way to escape from prison with his fellow inmates. Meanwhile, his friend Joo-joong is given the task to stop Chi-sung, forcing him to choose between the bond of friendship and loyalty towards the gang.


این فیلم با نام تجاری Righteous Ties محصول کشور South Korea است.به کارگردانی Jang Jin و بازیگرانی چون Jae-yeong Jeong,Jun-ho Jeong,Seung-ryong Ryu در ژانر کمدی,,درام در سال 2006 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.