زیرنویس فیلم Revolutionary Girl Utena: The Movie (1999)

نام فارسی فیلم : دختر انقلابی یوتنا: فیلم (1999)

7.1
  • ژانر :   انیمیشن اکشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Kunihiko Ikuhara
  • سال انتشار :   1999
  • محصول کشور :   Japan
  • بازیگران :   Tomoko Kawakami-  Yuriko Fuchizaki-  Leah Applebaum

خلاصه فارسی

اوتنا تنجو در یک بازخوانی آزاد از سریال تلویزیونی دختر انقلابی یوتنا، به آکادمی اوهتوری میرسد، اما بلافاصله در یک سری دوئل برای دست همکلاسیاش آنتی هیمیا و قدرتی که ظاهراً در اختیار دارد، جذب میشود. در همان زمان، Utena دوباره با Touga Kiryuu، دوست دوران کودکی خود که به نظر می رسد رازهای پشت دوئل ها را می داند، متحد می شود. اوتنا باید آن رازها را برای خودش کشف کند، قبل از اینکه قدرت حاکم بر اوهتوری، او و دوستانش، جدید و قدیمی را ادعا کند.


خلاصه انگلیسی

In a loose retelling of the Revolutionary Girl Utena TV series, Utena Tenjou arrives at Ohtori Academy, only to be immediately swept up in a series of duels for the hand of her classmate Anthy Himemiya and the power she supposedly holds. At the same time, Utena reunites with Touga Kiryuu, a friend from her childhood who seems to know the secrets behind the duels. Utena must discover those secrets for herself, before the power that rules Ohtori claims her and her friends, new and old.


این فیلم با نام تجاری Revolutionary Girl Utena: The Movie محصول کشور Japan است.به کارگردانی Kunihiko Ikuhara و بازیگرانی چون Tomoko Kawakami,Yuriko Fuchizaki,Leah Applebaum در ژانر انیمیشن,اکشن,ماجراجویی در سال 1999 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Harmony

5.5   - IMDB

سوفیا، یک سرباز مجروح، مشکوک است که مرکز پزشکی که ارتش او را در آن قرار داده است، واقعاً برای بهبودی او نیست، بلکه چیزی بسیار بدتر است. این مرکز با نام رمز هارمونی در واقع یک برنامه دولتی برای ایجاد تله پاتی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Spiderhead

5.4   - IMDB

یک زندانی در یک ندامتگاه پیشرفته شروع به زیر سوال بردن هدف داروهای کنترل کننده احساسات می کند که برای یک نابغه داروسازی آزمایش می کند.