زیرنویس فیلم Revolutionary Girl Utena: The Movie (1999)

نام فارسی فیلم : دختر انقلابی یوتنا: فیلم (1999)

7.1
  • ژانر :   انیمیشن اکشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Kunihiko Ikuhara
  • سال انتشار :   1999
  • محصول کشور :   Japan
  • بازیگران :   Tomoko Kawakami-  Yuriko Fuchizaki-  Leah Applebaum

خلاصه فارسی

اوتنا تنجو در یک بازخوانی آزاد از سریال تلویزیونی دختر انقلابی یوتنا، به آکادمی اوهتوری میرسد، اما بلافاصله در یک سری دوئل برای دست همکلاسیاش آنتی هیمیا و قدرتی که ظاهراً در اختیار دارد، جذب میشود. در همان زمان، Utena دوباره با Touga Kiryuu، دوست دوران کودکی خود که به نظر می رسد رازهای پشت دوئل ها را می داند، متحد می شود. اوتنا باید آن رازها را برای خودش کشف کند، قبل از اینکه قدرت حاکم بر اوهتوری، او و دوستانش، جدید و قدیمی را ادعا کند.


خلاصه انگلیسی

In a loose retelling of the Revolutionary Girl Utena TV series, Utena Tenjou arrives at Ohtori Academy, only to be immediately swept up in a series of duels for the hand of her classmate Anthy Himemiya and the power she supposedly holds. At the same time, Utena reunites with Touga Kiryuu, a friend from her childhood who seems to know the secrets behind the duels. Utena must discover those secrets for herself, before the power that rules Ohtori claims her and her friends, new and old.


این فیلم با نام تجاری Revolutionary Girl Utena: The Movie محصول کشور Japan است.به کارگردانی Kunihiko Ikuhara و بازیگرانی چون Tomoko Kawakami,Yuriko Fuchizaki,Leah Applebaum در ژانر انیمیشن,اکشن,ماجراجویی در سال 1999 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.