زیرنویس فیلم Rabbit Academy (2022)

نام فارسی فیلم : آکادمی خرگوش (2022)

  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی کمدی
  • کارگردان :   Ute von Münchow-Pohl
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Germany
  • بازیگران :   Senta Berger-  Friedrich von Thun-  Katharina Straßer

خلاصه فارسی

مدرسه اسم حیوان دست اموز در آشوب است: اسم حیوان دست اموز شهر بزرگ لئو می خواهد عید پاک را لغو کند و این کار را با روباه ها متحد کند. آیا خرگوش های جوان عید پاک مکس، امی و دوستانشان می توانند از آن جلوگیری کنند؟ با مادام هرمیون عاقل، آنها "بسته قدرت" اسرارآمیز را تمرین می کنند و می آموزند که واقعاً به کسی اعتماد کردن - حتی یک روباه - به چه معناست.


خلاصه انگلیسی

The bunny school is in turmoil: The cunning big city bunny Leo wants to abolish Easter and to do this allies with the foxes. Can the young Easter bunnies Max, Emmi and their friends prevent that? With the wise Madame Hermione they practice the mysterious “power bundle” and learn what it means to really trust someone – even a fox.


این فیلم با نام تجاری Rabbit Academy محصول کشور Germany است.به کارگردانی Ute von Münchow-Pohl و بازیگرانی چون Senta Berger,Friedrich von Thun,Katharina Straßer در ژانر انیمیشن,ماجراجویی,کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Legion of Super-Heroes

5.8   - IMDB

کارا که از از دست دادن کریپتون ویران شده است، تلاش می کند تا خود را با زندگی جدید خود روی زمین وفق دهد. پسر عموی او، سوپرمن، او را راهنمایی میکند و به او پیشنهاد میکند فضا-زمان خود را ترک کند تا در آکادمی لژیون در قرن 31 شرکت کند، جایی که او دوستان جدید و دشمن جدیدی پیدا میکند: Brainiac 5. در همین حال، او باید با گروهی مرموز به نام تاریکی مبارزه کند. در حالی که به دنبال سلاح قدرتمندی است که در خزانه آکادمی نگهداری می شود، حلقه بزنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.